Обратный звонок

Отзывы покупателей | интернет-магазине Смакуй

Емкость 100 л с открытой крышкой кламп

Купил куб 100л + чиллер. Приятно, когда люди знают свое дело. Хорошая работа с клиентом, качество исполнения, дизайн, полный комплект фурнитуры однозначно заслуживают рекомендации. Ценность покупки оказалась выше ее стоимости.

Алексей
01.12.2022
Самогонный аппарат "Профи" 37 л на открытом кубе

Подарував собі цей апарат на минулий новий рік. От і тепер, після майже року експлуатації, можна дати відгук. Працюю зазвичай два три рази на місяць, сахарна, виноградна та трохи зернової, сировина. Апарат загалом, цілком достойний, якщо бажаєте менше регулюваннь при другому дробному перегоні, ражу придбати вузол відбору по рідині. Міцність всього погону, на базовому комплекті спокійно виходила 92%, зараз після придбання другої царги 500мм. та 2кг. СПНки, розігнав до 94-95... для 96% спирту на 2" одного метру царг малувато...

Апарат з коробки дозволяє отримувати дуже гарний продукт, набагато кращій за магазинні аналоги. Достатня потужність, гарний зовнішній вигляд, акуратні зварні шви, дзеркальна поліровка.
По перше, сітчасте дно, хоча виглядає досить непогано, виконано з занадто мілкої сітки, яка пропускає хіба що чисту рідину, на густих брагах не працює, є ризик спалити тен. ПВК не замінить однозначно. По друге, нержавійка нормально працює лише з хорошою водою у водогоні, з нашою солоною миколаївською, яку зараз качають з лимана починають втлазити руді плями, які якщо швидко не витерти ганчіркою з часом можуть викликати маленькі раковини. Пуш фітінги з сантех. комплекту згодом довелось міняти, я так зрозумів, також через воду.
Андрій
22.11.2022
Емкость 100л с купольной крышкой кламп

Придбав даний куб. Задоволений на всі 100%. Кваліфіковиний менеджер надав комплексний зворотній зв‘язок. Рекомендую!

Ціна-якість, гарна комлектація, з моменту виготовлення до отримання 4 дні. Можливість зміни комплектаці.
Відсутнє градуювання об‘му браги.
Антон
15.11.2022
Самогонный аппарат "Профи Джин" на закрытом кубе

Користуюсь рік. Апарат неперевершений, бомбезний!!! Якісний метал і чудова технологія виготовлення дають відмінний результат. 93градуси на виході - норма, продукт просто чудовий, варіантів для різноманіття напоїв безліч, забули як купувати алкоголь в магазині. Витрата води мінімальна при високій потужності процесу. Двоє друзів купили собі теж профі джин, після дигустації напоїв у мене. Неділю назад перший раз зробив Чачу, пишу з великої букви тому що напій вийшов просто бездоганний. Стосовно компанії Смакуй - хороші менеджери, незважаючи на війну і важкі умови завжди дають якісні поради і консультації. Отримав апарат з бракованим термометром, вибачились і оперативно прислали новий. Дякую!!! Всім раджу.

Якість - ціна, надійність - простота в користуванні
Взяв куб на 23 літри, ідеальний варіант для себе 37. В комплект апарату необхідно зразу включати трійники і мікрокраник для підключення дифлегматора
Олег
13.11.2022
Самогонный аппарат "Аполлон"

Аполлон доукомплектованний теном і купольною кришкою - супер апарат!

Заводське виготовлення
Мало часу для роботи з апаратом)
Олександр
21.10.2022
Самогонный аппарат "Старт" 37 л на открытом кубе

Заказ отрімав вчастно, помплектація повна як була заявлена. При первиному осмотри все гарно. Після того як спробую апарат в дії напишу відгук.

апарат зроблен дуже качествено та професійно.
поки не має
Сергій
14.10.2022
Самогонный аппарат "Стандарт" 23л на закрытом кубе

Здравствуйте! После использования Вашего же аппарата "Старт" решил взять данную модель. на 23 л. Что хочется отметить. Во первых, хочу сразу же поблагодарить фирму "Смакуй", в частности, Юрия за человеческое отношение по устранению дефектов, выявленных при покупке. Все оперативно сделали, да ещё и в такое сложное время. Отдельное за это спасибо. Ибо не все продавцы так честно себя ведут по отношению к клиенту, это дорогого стоит. Больше вам клиентов и удачи.

По сравнению со Стартом я на второй перегонке не бегал, как кочегар на паровозе, чтобы отрегулировать воду для нормальной скорости процесса. Один раз выставил подачу воды на холодильник и забыл. Струя текла более чем достаточно. Второе, на чтобы хотелось обратить внимание, я так и не дождался хвостов. В кубе уже 99,5, а крепость так и не опустилась ниже 55, характерного запаха тоже не было. В общем, я очень доволен качеством продукта.
Не заметил.
Александр
17.07.2022
Узел отбора голов комплект "Смакуй" фланец

Благодарю компанию Смакуй за этот незаменимый аксессуар. Узел отбора по жидкости упрощает эксплуатацию дистиллятора не только новичкам, а и опытным пользователям, так как не зависит от перепадов напряжения в сети и давления воды в системе. Качество сборки на высоте, отдельная благодарность магазину за фитинговые соединения и игольчатый кран. Дело в том, что до этого я приобрёл комплект охлаждения Профи и очень переживал за соединения, которые шли в комплекте с данным узлом отбора. Но, результат превзошёл все ожидания так как в комплекте были необходимые элементы для подключения с помощью фитинговых соединений

Незаменимый аксессуар, надежность сборки, простота эксплуатации
Игольчатый кран подключается достаточно сложно. Необходимы навыки и голова на плечах
Дмитрий
17.06.2022
Ёмкость 37 л с открытой крышкой фланец

Гарне виконання у поєднанні з адекватною ціною. Користусь більше року та щоразу отримую радість від використання та можливості спілкування з менеджерами "Смакуй" при першій необхідності .

Андрій Філіпов
26.05.2022
Самогонный аппарат "Старт" 23л на закрытом кубе

Довго думав чи купляти,але прийняв рішення купити а там що буде бо подобається мені та моїм друзям напій виготовлений власноруч оскільки тільки так можна гарантувати справжню якість та достовірність кінцевого продукту.Я в цьому ділі аматор(новачок)але жодних ускладнень при першому запуску не виникло,користуючись інструкцією яка додається із гарантійним талоном дуже легко все налаштувати! Я задоволений і здивований простотою приладу і смаковим властивостям на які я сам можу впливати!Чи порекомендував, Без вагань-Так! Але підходьте до приладу ознайомившись із технікою безпеки а до виготовленого продукту:надмірне споживання шкодить здоров‘ю а помірковане,приносить задоволення і здоров‘я.

Рома
21.02.2022
Показано с 1 по 10 из 152 (всего 16 страниц)

Чacтo зaдaвaeмыe вoпpocы

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?