Зворотний дзвінок

Чохол UNO CASE

  • Виробник:
  • Артикуль: 252531
  • Модель: Чохол UNO CASE
    • 0 відгуків

UNO CASE — це спеціальні чохли для мангалів UNO, які забезпечать зручність транспортування гриля. Чохли брендовані в стилі самих барбекю лінійки UNO і практичні в експлуатації і використанні. Характеристики UNO CASE — це комплект з двох чохлів. У більший вміщаються чаша для багаття, диск, кришка і насадка для шампурів. В менший — ніжка мангала, решітка для гриля і підставка для казанка.

  • Розмір великого чохла: діаметр 64 см, висота 20 см.
  • Розмір меншого чохла: діаметр 35 см, висота 42 см.

Чохли мають два шари: із зовнішнього боку — вологостійку тканину Оксфорд з прогумованою мембраною, з внутрішнього — вогнестійкий брезент, який використовується для протипожежних систем. Завдяки цьому чохол залишиться в цілості, навіть якщо ви в поспіху не до кінця остудили мангал.

Він легко миється від залишків їжі або золи, що випадково потрапили всередину. Можливість компактно упакувати гриль не тільки допомагає в його транспортуванні, а й зменшує необхідність пошуку приміщення для зберігання: упакований в чохли гриль не займає багато місця. Щільна тканина захищає від атмосферних опадів і перепадів температур, отже, мангал прослужить ще довше. Для зручності перенесення в чохлі передбачені міцні ручки. Дизайн чохлів повністю відповідає дизайну всіх моделей грилів UNO. Експлуатація Щоб упакувати гриль UNO в чохли, необхідно розібрати мангал на складові:

  • зняти з мангала поверхню для смаження, яка кріпиться на чашу за допомогою трьох ніжок;
  • демонтувати чашу мангала (для цього необхідно відкрутити кріпильний болт);
  • після цього можна упаковувати чашу і поверхню в один чохол, підставку — в інший.

Додаткові аксесуари теж помістяться в чохли для барбекю. Насадка для шампурів і захисна кришка UNO CAP — у великій чохол. Насадка для гриля, кільце для казанка і підставка UNO STAND — в маленький. Догляд Чохли UNO CASE не вимагають особливого догляду. Завдяки вологовідштовхувальному покриттю, після використання їх можна протерти вологою тканиною. Чохли UNO CASE, як і всі грилі UNO, зроблені в Україні. Для їх виробництва використовуються матеріали найвищої якості.

Розміри великого круглого чохла: діаметр 64 см., висота 20 см. Розміри чохла для ніжки: діаметр 35 см., висота 42 см. Матеріал чохлів з зовнішньої сторони: влагоустойчивая сумочно тканину Оксфорд з прогумованої мембраною Матеріал чохлів з внутрішньої сторони: вогнестійкий протипожежний брезент

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?