Зворотний дзвінок

Чохол UNO CASE+ TABLE

 • Виробник:
 • Артикуль: 252533
 • Модель: Чохол UNO CASE+ TABLE
  • 0 відгуків

UNO CASE+ TABLE — чохол, який накриває мангал разом зі столом

Оцінивши усі принади мангалів UNO, ви обов'язково захочете зберегти їх первинні якісні характеристики на довгий час. Спеціально для цього нами розроблений міцний чохол, який накриває мангал разом із столом. У ньому ви зможете залишити свій диво-гриль на вулиці навіть в негоду. Чохол накриває чашу для багаття і диск для смаження разом зі знімним столом. Усередині уміщається пристрій цілком — разом з основою. Захисний чохол має круглу форму, тому він буквально обтікає усю конструкцію, повністю повторюючи її геометричні пропорції. Габарити виробу:

 • діаметр: 110 см;
 • висота: 70 см.

Щільна тканина з жорсткою фактурою блокує попадання всередину атмосферних опадів. Її верхній шар — водовідштовхувальний. Мангал залишиться сухим навіть під дощем. У повсякденному використанні чохол не спричиняє ніяких незручностей. Досить буде протерти його вологою тканиною. При сильному забрудненні він миється із звичайними миючими засобами, швидко висихає (воду можна просто «струсити» з нього). Дизайн чохла органічно поєднується з самим мангалом. Він такий самий лаконічний, брутальний і по-своєму елегантний. Адже справжнє стилістичне благородство полягає у виключенні усіх надмірностей і відсутності помітних декоративних елементів. Суворість ліній і стриманий чорний колір надають продукту солідного і дорогого вигляду. Єдиною прикрасою служить фірмова символіка. На верхній частині контрастно (білим на чорному) виділяється: UNO. Тканина Oxford: переваги Водовідштовхувальна тканина Оксфорд розроблена з інженерною точністю. Її основу складають міцні хімічні волокна. Інноваційний матеріал виконаний методом унікального плетіння «рогожка». Його особливість в тому, що на поверхні полотна утворюються опуклі мікроскопічні квадратики, розташовані в шаховому порядку. Із-за високих міцнісних характеристик матеріал знаходить застосування у виробництві туристичного спорядження. Він актуальний також для меблевої і навіть для будівельної промисловості. Переваги Оксфорда:

 • Стійкість до розриву і згину (після згортання тканина розпрямляється, набуваючи первинної форми без заломів).
 • Еластичність.
 • Мала гігроскопічність.
 • Водостійкість — 100%.
 • Вогнетривкість.
 • Термостійкість (спектр робочих температур : -50°С / +110°С).
 • Нейтральна реакція від дії речовин із складною хімічною формулою.

Додатковий захист забезпечує прогумована мембрана. Це щонайтонша плівка, нанесена на тканину гарячим способом. Її завдання — відштовхувати зовнішню вологу і дозволяти випаровуватися внутрішній. Тим самим усередині чохла завжди сухий мікроклімат, що виключає виникнення корозійних або гнильних процесів. З чохлом з щільної і важкої тканини простіше зберегти технічну досконалість мангала UNO і приємну свіжість стільниці.


Розміри великого круглого чохла: діаметр 110 см., висота 70 см. Матеріал чохлів з зовнішньої сторони:влагоустойчивая сумочно тканину Оксфорд з прогумованої мембраною

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?