Зворотний дзвінок

Підставка UNO

  • Виробник:
  • Артикуль: 252528
  • Модель: Підставка UNO
    • 0 відгуків

UNO STAND — це додаткова підставка, на яку можна встановити решітку для гриля UNO GRILL або кільце для казанка UNO KAZAN. За допомогою неї ці насадки піднімуться на висоту 10 сантиметрів над поверхнею для смаження. Це дозволить готувати над відкритим вогнем або вугіллям, зберігаючи можливість підкидати дрова у багаття, не знімаючи гриль або казанок. Підставка використовується для моделей грилів UNO та UNO+.
Конструкція та технічні характеристики UNO STAND — це кругла підставка на трьох ніжках, виготовлена ​​з вуглецевої сталі з кремнійорганічним покриттям. Діаметр насадки — 25 см. Висота — 10 см. Товщина — 6 мм. Підставка виконана в дизайні всієї лінійки грилів і аксесуарів UNO. Вона легко встановлюється всередині кільця поверхні для смаження і виглядає дуже органічно. Експлуатація Щоб процес установки і зняття підставки був максимально безпечним, в комплекті з кожним мангалом UNO йдуть дві спеціальні сталеві ручки. Для приготування їжі з UNO STAND необхідно розвести невеликий вогонь в мангалі, поступово додаючи дрова у чашу для багаття. Слідом за цим встановити за допомогою спеціальних ручок підставку чітко посередині поверхні для смаження. Далі — залежно від потреб — встановити решітку для гриля або кільце для казана. Догляд Підставка UNO STAND не вимагає особливого догляду і чищення додатковими засобами. Після закінчення приготування її необхідно зняти за допомогою спеціальних ручок з мангала і дати охолонути. При необхідності протріть насадку тканиною. Насадка UNO STAND, як і всі грилі і аксесуари UNO, зроблена в Україні. Вона виробляється зі зносостійких, довговічних матеріалів найвищої якості. Гарантія від компанії-виробника — 3 роки.

Товщина матеріалу: 6 мм Матеріал підставки: Вуглецева сталь з кремнийорганическим покриттям Діаметр підставки: 25 см Висота: 10 см

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?