Зворотний дзвінок

Самогонний апарат Профі Ректификация модель 2020

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 7775571
 • Код товару: Профи Ректификация 15л
  • 1 відгуків
Ціна: 7 650 грн. 6 950 грн.

Виберіть бажаний об'єм куба:

Наявність: В наявності
Акція:

З цим товаром часто купують:

 • ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • РМ (регулятор потужності)

  РМ (регулятор потужності)

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності Тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь

  Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь

  Спирально-призматична насадка (СПН) розрахована для наповнення ректифікаційних колон і царг дистиляторів як контактної поверхні.

  СПН виготовляють з нержавіючої сталі. За рахунок оптимальної форми граней обеспеченівается масообмінних процес при ректифікації.

 • Заглушка в куб

  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Призначений для точного контролю фортеці продукту.
  Ареометр найбільш вірний і точний вимірювальний прилад, здатний визначити зміст нейтрального спирту в рідині в діапазоні від 0 до 100% об. Прилад має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників.

Завдяки своїй будові колона ректифікації повністю очищає кінцевий напій від сивушних масел і домішок. На відміну від дистиляції якість самої сировини не має такої ключової ролі, оскільки органолептика в кінцевому напої практично відсутня. В результаті виходить спирт міцністю до 96,6%. Використовувати його можна для виробництва горілки, настоянок та інших спиртних напоїв. Ректифікація це розділення бінарних або багатокомпонентних сумішей за рахунок противоточного масо-і теплообміну між парою і рідиною. Частини ректифікаційної колони забезпечують послідовний процес: Випарний куб зберігання і нагрівання кубової рідини Колона тепломассообмін всередині самої колони за рахунок насадки Вузол відбору відбір флегми і ректифікату.

Механізм роботи ректифікаційної колони:

Куб наповнюють максимум на 80% обсягу. Перед включенням установки обов'язково перевіряють герметичність з'єднань і збірки, перекривають вузол відбору ректифікату і подають охолоджуючу воду. Після включення рідина в кубі доводиться нагрівачем до кипіння. Пара, що утворилася піднімається вгору по колоні, потім потрапляє в охолоджувач, де конденсується (з'являється флегма) і по стінках труби повертається в рідкому вигляді в нижню частину колони, на зворотному шляху контактуючи з піднімається паром на тарілках або насадках. Під дією нагрівача флегма знову стає паром, а пар вгорі знову конденсується холодильником. Процес стає циклічним, обидва потоки безперервно контактують один з одним. Після стабілізації (пара і флегми досить для рівноважного стану) у верхній частині колони скупчуються чисті (поділені) фракції з найнижчою температурою кипіння (метиловий спирт, оцтовий альдегід, ефіри, етиловий спирт), внизу з найвищою (сивушні масла). У міру відбору нижні фракції поступово піднімаються вгору по колоні. При стабільній температурі з відбором тіла труднощів не виникає.
Якість домашнього алкоголю залежить не тільки від рецепта і сировини, що використовується для його виробництва. В даному випадку велику роль відіграє обладнання, що застосовується для перегонки браги. Відома в нашій країні ТМ Смакуй пропонує потенційним покупцям комплект Ректификация - 100 л., Що дозволяє виготовляти якісний спирт, в якому майже повністю відсутні шкідливі домішки. Обладнання що розглядається дозволяє майже повністю очистити готовий продукт від домішок, а продуктивності колони ректифікації на 20% вище, чим у звичайного самогонного апарату.

Купуючи комплект "Ректификация" - 100 л., Ви отримаєте можливість робити найрізноманітніші алкогольні напої з високими смаковими якостями, без специфічного запаху і небезпечних для здоров'я домішок.

Сергій

Сделал заказ жду посылку. Спасибо консультанту Игорю за замечательный совет в выборе аппарата, очень приятное общение. Остальные впечатление после получения.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре