Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Профі відбір по спирту" 37л модель 2020

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 410090
 • Код товару: Профи отбор по спирту 37л
  • 0 відгуків
Ціна: 7 650 грн. 7 150 грн.

Виберіть бажаний об'єм куба:

Наявність: В наявності
Акція:

З цим товаром часто купують:

 • Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь

  Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь

  Спирально-призматична насадка (СПН) розрахована для наповнення ректифікаційних колон і царг дистиляторів як контактної поверхні.

  СПН виготовляють з нержавіючої сталі. За рахунок оптимальної форми граней обеспеченівается масообмінних процес при ректифікації.

 • Кільця Рашига

  Кільця Рашига

  Щоб надати зерновим, ягідним, фруктовим і солодовим дистилятам більш чистого і м'якого смаку винокури використовують кільця Рашига – мідні насадки для царги. Цей нехитрий елемент перегінної системи робить продукт ще якісніше, смачніше та духмяніше за рахунок очищення напою від сірководню.

  Універсальні мідні кільця для ароматних браг

  Стійкі до агресивних середовищ, насадки з міді не тільки збільшують площу контакту між рідиною і парою, а й вбирають сірчисті з'єднання. Завдяки цьому дистилят очищується від неприємної органолептики. Їх використовують з насадкою Панченкова, яка утримує кільця в колоні на необхідному рівні.

  Переваги кілець Рашига від заводу «Смакуй»

  При їх створенні ми врахували кожну деталь:

  1. Безпека. Кільця виготовлені з очищеної міді. Вони нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

  2. Довговічність. Навіть після десяти циклів використання та очищення насадка збереже початкові характеристики.

  3. Оптимальні габарити. Висота і діаметр виробів рівні та складають по 15 мм. Товщина матеріалу - 1 мм. Такі параметри гарантують кращу пропускну здатність і ефективний розподіл рідини по поверхні.

  Експериментуйте і створюйте ще більш цікаві напої разом з сертифікованою продукцією заводу «Смакуй»!

 • Відведення під витяжку (фланець)

  Відведення під витяжку (фланець)

  Використовується в разі малої відстані між газовою плитою і витяжкою. Відводить колону на 30 см від центру куба, що дозволяє уникнути упору апарату в витяжку.

 • Заглушка в куб

  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Призначений для точного контролю фортеці продукту.
  Ареометр найбільш вірний і точний вимірювальний прилад, здатний визначити зміст нейтрального спирту в рідині в діапазоні від 0 до 100% об. Прилад має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників.

Принцип дії самогонного апарату Профі відбір по спирту :

Пари нагріваються в кубі, проходять через царгу з насадками, трубки в склянці і потрапляють в холодильник. Там вони конденсуються і стікають вниз у вигляді флегми, яка затримується в стаканчику. Трубки мають різну довжину, тому флегма починає перетікати через краю нижчою і стікати вниз, зрошуючи насадку. Процес зациклюється, починається тепломассообмін. Колона працює на себе, а фракції так само, як і при паровому відборі шикуються по температурі кипіння. Після того, як колона вийде на режим, настає час для відбору. Для цього у нас є відведення з краном, який виходить з стаканчика. Відкриваємо ректифікації кран. Частина флегми випливає по трубці відводу з стаканчика і потрапляє доохолоджувач, де вона охолоджується і перетворюється в спирт. На першому етапі, при відборі голів, злегка відкриваємо кран, домагаючись швидкості відбору в 1-2 краплі в секунду. Потім відкриваємо кран трохи ширше і відбираємо тіло. Головне завдання на етапі відбору тіла стежити за тим, щоб швидкість відбору була не надто високою. Інакше необхідний обсяг флегми перестане повертатися в царгу, порушиться тепломассообмін і поділу на фракції не відбудеться. Як ми можемо це проконтролювати? За допомогою термометра. Якщо ми занадто багато відбираємо, порушується тепломассообмен, вгору повзуть більш важкі фракції і починає рости температура. Наше завдання стежити, щоб температура в колоні не піднімалася, поки ми відбираємо тіло. Помітили, що показання термометра поповзли вгору зменшуйте відбір.

Переваги використання вузла відбору по спирті:

Як відбору майже не залежить від коливання напору, температури води або напруги в мережі. Все, що потрібно контролювати наскільки сильно відкритий ректифікації кран. Саме він і визначає швидкість відбору. Плюс охолодження підключається за простішою схемою.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре