Зворотний дзвінок

Виготовлення на замовлення

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

Компанія "Смакуй" - це виробник товаром з нержавіючої сталі та міді. Ми можемо виготовити самогонний апарат на замовлення необхідного розміру та обсягу, а також інші вироби будь-якої складності.

Переваги самогонних апаратів на замовлення

Виготовлення обладнання за вашими персональними проектами дасть вам можливість отримати міцний крафтовий напій, алкоголь високої якості, спирт та дистильовану воду. Все залежить від ваших уподобань.

Чому варто виготовити дистилятори на замовлення, а також комплектуючі для них за вашими проектами?

  • Індивідуальний підхід та можливість зробити модель будь-якої складності.
  • Виробництво обладнання як домашнього, так промислового призначення.
  • Сучасне обладнання дозволяє проводити зварювання, обробку, а також лазерне різання металу з дотриманням технічних норм, ДСТУ та ГОСТів.
  • Використовуємо технологію, яка унеможливлює дефекти зварювання, грубих або крихких швів.
  • Можливість виготовлення як із нержавіючої сталі AISI 304 та AISI 403, так і з харчової протруєної міді марки М1, а також комбінація цих матеріалів.
  • Контролює якість на кожному етапі виробництва.

Крім дистиляторів від виробника ви також можете замовити куби та ємності з нержавіючої сталі для браг, сироварні, котли-коптильні, медогонки, мідні чилери та інше обладнання, яке допоможе вам приготувати ваші фірмові вироби.

Виготовлення самогонних апаратів на замовлення від виробника «Смакуй»

Компанія "Смакуй" не боїться складних проектів. Ми відкриті до нових пропозицій та розглянемо виробництво індивідуальних замовлень за вигідними для вас умовами. Готові модернізувати, покращувати та працювати не лише зі стандартним обладнанням.

Наше виробництво розташоване у Харкові, але ми готові виробляти та відправляти продукцію до Києва, Львова, Одеси та інших міст України. Якщо ви щось не знайшли на нашому сайті smakui, запитуйте наших менеджерів і ми із задоволенням на них відповімо.