Зворотний дзвінок

Домашні коптильні

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

Любите домашні копченості та хочете не переплачувати за них? Тоді варто купити коптильню для домашнього копчення. Ви зможете використовувати її у квартирі або у дворі приватного будинку. Універсальна коптилка для приготування м'яса, риби, птиці та інших улюблених страв дозволить отримати смачні делікатеси за вигідною ціною.

Домашні коптильні для копчення: Специфіка приготування

Копчення - це теплова обробка продуктів димом. Залежно від розташування джерела диму, продукти обробляються різною температурою. Тому якщо коптильня обладнана додатковими рівнями, можна одночасно готувати продукти різного типу.

Коптильні від інтернет-магазину Смакуй поділяються на види:

За температурою копчення:

 • Гаряче – температура від 45 до 120 градусів.
  Такий спосіб не вимагає додаткового в'ялення, продукт виходить м'яким і менший за терміном зберігання.
 • Холодне - більш тривалий та професійний процес приготування при температурі 19-25 ° C, за правильних умов можуть зберігатися до місяця.

За джерелами нагріву:

 • Готові на відкритому вогні
  Для тих хто планує коптити на дачних ділянках або приватному дворі на відкритому повітрі рекомендуємо купити ящик для копчення. Він має форму коробки коптильні, з кришкою будиночок. Гідрозатвором виступає жолоб, розташований по периметру короба. Обов'язковий аксесуар таких коптильон - термометр.
 • На газових та електричних поверхнях
  Компактні коптильні круглою формою, тому на варильній поверхні займають одну конфорку. Їх можна використовувати на відкритому вогні. Крім термометра необхідно встановити відвід для диму і направити його у витяжку або у вікно (залежно від розташування вашої печі).

Обладнання для домашнього копчення від інтернет-магазину «Смакуй»

Всі апарати для копчення в домашніх умовах виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 430. З ними приготування ваших улюблених делікатесів буде простим і швидким.
Залежно від рецепту час приготування:

 1. Гаряче копчення може тривати від 30 хвилин до 2-х годин.
 2. Холодне копчення - до 2 діб з підготовкою товару. Враховуйте, що генератор пари розрахований на 3 години роботи, після чого потрібно досипати тріску.

Для розширення функцій, а також за контролем приготування коптильню для копчення можна доукомплектувати аксесуарами:

 • біметалічний термометр;
 • установки для копчення (решітки, що збільшують кількість рівнів та піддони);
 • шланг відводи для диму;
 • а також аксесуари коптильника тріска та лляний шпагат.

Все це можна купити в Україні (Київ, Харків та інші населені пункти), зробивши замовлення на сайті smakui. Гарантуємо швидку доставку та професійну допомогу.