Зворотний дзвінок

Димогенератори

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

Димогенератор виробництва "Смакуй" - елемент коптильні який робить будь-яку коптильню універсальною (для холодного та гарячого копчення). Виготовлено із харчової нержавіючої сталі товщиною 2 мм. Має час роботи від 2 - 12 годин, залежить від моделі димогенератора та деревних сегментів, які використовують. Чому варто замовити димогенератор:

 1. Дешева ціна.
 2. Компактний розмір робить зручним зберігання і роботу з ним.
 3. Можна використовувати як дачний варіант, так і для копчення у квартирі.
 4. Розрахований на приготування невеликої кількості сировини та використання у побутових коптильнях будь-якого типу (ящик, бочка, коробку та ін.)
 5. Легкий монтаж/демонтаж, досипання тріски.

Принцип копчення з димогенератором холодного копчення

Основна функція - генерація диму та відводить його у спеціальний відсік для обкурювання продуктів. Приготування таким способом дозволяє не тільки наситити страву смаком та ароматом дерева, але максимально зберегти поживні речовини та мікроелементи.

Якщо ви хочете модернізувати коптильню та спробувати приготувати продукт холодним способом, вам варто купити димогенератор в інтернет-магазині “Смакуй”. Купуючи у нас, ви отримуєте повний набір. Не потрібно шукати де купити та додатково замовити для коптильні шланги або компресор. Все автоматично йде в комплект:

 • циліндр із сталі AISI 304;
 • піддон з клином і кріпленням до коптильні;
 • трубка для відведення диму;
 • кришка з вільхи, для швидкого доступу та додавання тріски;
 • двоканальний компресор (220В, 2,5Вт);
 • гарантія 1 рік.

Усі комплектуючі відповідають стандартам якості та виготовлені з дотриманням технічних норм та стандартів України.

Димогенератор для холодного копчення від виробника «Смакуй»

Купити в Україні від виробника недорогий генератор диму можна на сайті smakui. Вартість обладнання, повна комплектація, можливість придбати товар зі знижкою у виробника, це не повний перелік переваг генераторів диму нашого виробництва.

Купити димогенератор для коптильні дешево, можна оформивши замовлення через кошик або замовивши зворотній дзвінок. Наші менеджери зв'яжуться з вами, допоможуть розібратися з тонкощами копчення та вибрати потрібну модель димогенератора. Після підтвердження замовлення, залишиться лише очікувати доставку до Києва, Харкова та інших міст України.