Зворотний дзвінок

Домашні пивоварні

Чacтo зaдaвaeмыe вoпpocы пpo «Домашні пивоварні»

Що знадобиться для роботи домашньої пивоварні?

Будь-яке додаткове обладнання Вам не знадобиться. Маючи вдома одну з пивоварень "Смакуй", солод, хміль і дріжджі - Ви можете порадувати себе келихом холодного, пінного пива. Все необхідне можете купити на нашому сайті.

У мене пиво вийшло мало прозоре, а точніше каламутне, підкажіть що я роблю не так?

Швидше за все при варінні пива, сусло охолоджується недостатньо швидко і як підсумок в ньому з'являються бактерії і через них пиво мало прозоре. Для швидкого охолодження пива рекомендуємо використовувати занурювальний чиллер - https://smakui.ua/ua/pogruzhnoy-chiller

Підкажіть як краще позбутися пригорання сусла під час пивоваріння?

Ми рекомендуємо використовувати для цього солодовий кошик.

Завод-виробник «Смакуй» пропонує бутлегерам доповнити палітру умінь новим корисним навиком і придбати обладнання для міні-пивоварні нашого виробництва. З його допомогою ви на власній кухні створите благородний пінний напій, який в сто раз перевершить всі магазинні аналоги за смаком, ароматом і якістю.

Пивоварня «Смакуй» – міні-завод з виробництва пива

Головне у виборі обладнання для варіння пива – це вибрати відповідний обсяг тари. Ми пропонуємо два варіанти – на 30 і 50 літрів. Деяких цікавлять і більш місткі ємності, але потрібно пам'ятати, що пиво, на відміну від самогону, довго не зберігається. Для власного вживання виготовляти його в великих масштабах недоцільно.

Купуючи пивоварні «Смакуй», ви отримуєте:

  • Випарний куб на 10 літрів з вибуховим клапаном на фланці і термометром. Дно куба виготовлено з феромагнітного матеріалу для використання на індукційній плиті або будь-який інший нагрівальній поверхні.

  • Сусловарочний котел 15 літрів – нержавіюча ємність також з індукційним дном. У корпус котла врізаний термометр. Він розташовується в «рідинної зоні» і використовується для контролю параметрів пива під час температурних пауз.

  • Барботер подає пар в сусловарочний куб і фільтрує сусло при зливі. Це знімний елемент, який під час охмеління напою прибирається, а на його місце встановлюється заглушка.

  • Чиллер – металевий змійовик. Його занурюють в котел після варіння. Чиллер являє собою порожню трубку, на вхід якої подається холодна вода. Цей елемент дозволяє суслу остигати швидше.

  • Парогенератор, який захищає солод від пригорання.

  • Повний сантехнічний комплект. Він продуманий так, щоб нічого не довелося докуповувати: всі елементи йдуть в наборі та прекрасно підходять один до одного.

Разом з компактною і довговічною міні-пивоварнею «Смакуй» ви зможете роками успішно створювати смачні, свіжі і натуральні хмільні напої з легкою благородною гіркотою і глибоким ароматом. Спробувавши справжнього домашнього пива, ані вам, ані вашим знайомим більше не захочеться повертатися до магазинного сурогату.

Чому варто замовити домашню пивоварню «Смакуй»

«Смакуй» – це не просто інтернет-магазин самогонних апаратів, а й досвідчений виробник обладнання для виготовлення домашнього пива і міцних напоїв. Наші агрегати радують бутлегерів України і Європи вже понад 7 років. За ці роки ми усвідомили, як важливо стежити за якістю продукції і повністю віддаватися улюбленій справі, тому:

  • всі товари "Смакуй» виготовляються з екологічно чистої, стійкої до корозії сировини і відповідають європейським стандартам безпеки;

  • навіть найскладніші системи продумані так, щоб з ним впорався новачок;

  • всі елементи взаємозамінні, а самі конструкції герметичні, легкі в збірці та естетичні;

  • товари поставляються з чесною гарантією.

Співпрацювати безпосередньо з виробником не тільки зручно, але й вигідно. У нас ви купите домашні міні-пивоварні в Україні без націнок і отримаєте детальну консультацію про товар, який вас зацікавив. Експериментуйте і створюйте пінні напої з унікальним смаком разом із заводом «Смакуй»!