Зворотний дзвінок

Мішок для затирання солоду (45х62 см, щільність 200)

  • Виробник:
  • Артикуль: 300126
  • Модель: Мішок для затирання солоду (45х62 см, щільність 200)
    • 0 відгуків
Мішок для затирання солоду (45х62 см, щільність 200)
image-description
120 грн.
Наявність: В наявності
faq

Мішок для затирання солоду з високою щільністю - це зручний пристрій, який використовують під час варіння пива. Він дозволяє обробляти солод навіть без фальшдну. Також можна купити мішок для затирання солоду, і використовувати для приготування фруктових браг . Він виготовлений із високоміцного синтетичного волокна. Цей матеріал повільно зношується, що гарантує тривалу експлуатацію мішка. Його можна використовувати як фільтр. Достатньо засипати зерно в мішок, затягнути його тасьмою і повісити на край котла.

За допомогою цього пристрою можна ефективно затирати солод - за один цикл переробляється від двох до шести кілограмів сировини. Після застосування мішок легко очищується. Багато броварів використовують його кілька разів поспіль, щоб швидко переробити великі об'єми солоду. Для цього потрібно вичавити солод, викинути дробину і помити мішок. Далі до нього можна засипати нову порцію сировини.

В Україні купити мішок для затирання солоду з доставкою можна у компанії «Смакуй». Ми продаємо широкий асортимент професійного обладнання для пивоварів, самогонників та винокурів. За допомогою наших товарів навіть новачки у пивоварінні легко приготують якісний алкоголь

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?