Зворотний дзвінок

Фильтры и насадки для очистки самогона

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

Чистота продукту - те чого прагне самогонник, що поважає себе. Знаючи нюанси і розуміючи фізику процесів, звичайно ж, ви отримаєте якісний алкогольний напій без сторонніх запахів і смаків. Залежно від типу апарату, ви можете використовувати як внутрішні насадки для колони, так і додаткові зовнішній фільтр для самогону або спиртосировини.

Для самогонних апаратів із сухопарником та для очищення спиртосирцю, який відбирається прямострумом, використовують вугільні фільтри, призначені для самогону (кокосове або березове вугілля). Деякі бутлегери фільтрують напій через фільтр глечик з картриджами для очищення води. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО. Вода і дистилят це різні рідини, і те, що призначене для очищення води, не підходить для горілки і самогону.

Насадки для самогонних апаратів колонного типу

Головна функція насадок - фільтрація флегми (очищення від сивушних олій) та зміцнення дистиляту. Залежно від матеріалу залежить якість очищення. Найкраще себе зарекомендували насадки з міді та нержавіючої сталі. Їхні переваги:

З нержавіючої сталі:

 • забирає він частина сивушних масел;
 • підходить для очищення цукрових дистилятів;
 • доступна ціна;

З міді:

 • використовують для очищення фруктових та зернових дистилятів;
 • висока теплопровідність покращує ефективність тепломасообміну;
 • мідь краще очищає від сірчистих сполук.

При роботі з укріплюючими насадками для колон є правило: чим більша площа утворення плівки флегми, через яку проходить пара, тим краще розділяється флегма і зміцнюється дистилят. Але в той же час щільно насипані насадки уповільнюють швидкість відбору та збільшується шанс захлину колони.

Типи насадок для домашніх дистилятів:

 • Регулярна насадка Панченкова (РПН)
  Рельєфне полотно із дроту відрізняється ціною та простотою використання. Продаються полотном 100 на 10 см. Їх щільно скручують та укладають у колону по порядку. Використовують із царгами різного діаметра.
 • Кільця Рашинга
  Відносять до насипних насадок, у яких більша площа зіткнення флегми з насадкою. Краще зміцнює дистилят і може використовуватися не тільки в дистиляторах, а й у колонах ректифікації.
 • Спірально-призматична насадка (СПН)
  Переважно використовують для ректифікаційних колон діаметром 2”. Її форма спроектована так, що СПН має велику площу контакту з флегмою і відповідно краще беруть в облогу (затримує шкідливі домішки) і пропускає легкі етилові пари.

Фільтри та насадки для очищення самогону від інтернет-магазину «Смакуй»

На сайті smakui представлені найпопулярніші типи насадок для очищення самогону. Ви зможете купити насадку для самогонного апарату колонного типу з доставкою в Київ, Харків та інші населені пункти України. Ми пропонуємо найкраще співвідношення ціна – якість.