Зворотний дзвінок

Дивертор (штуцер 8 мм)

  • Виробник: Смакуй
  • Артикуль: 15400
  • Модель: Дивертор (штуцер 8 мм)
    • 0 відгуків

Короткий опис

Універсальний перехідник на кран, призначений для подачі води з водопровідного змішувача до холодильника або дефлегматора самогонного апарату. Ставиться він, безпосередньо, на сам змішувач. Приєдн...

Короткі атрибути

Артикул - 15400

Універсальний перехідник на кран, призначений для подачі води з водопровідного змішувача до холодильника або дефлегматора самогонного апарату. Ставиться він, безпосередньо, на сам змішувач. Приєднувальний розмір - універсальна різьблення. Укомплектований металевим переходником на змішувач. Відведення для шланга діаметром 8 мм. Виготовлений з харчової сталі. Зручне, естетичне і герметичне з'єднання шланга і крана.


Дивертор для змішувача - це дуже зручна частина для підключення сантехобладнання до самогонного апарату, чи чиллера пивоварні. Він має естетичний вигляд, що дозволяє встанови один раз і не знімати, а просто перемикати напрямок води.

Даний дивертор призначений для підключення ПВХ труб діаметром 8 мм. Зручний кран допомагає змінити напрямок води в змішувача тим самим швидко керувати поданням води.

Купити дивертор (перехідник на змішувач) а також інші аксесуари для сантехобладнання за доступною ціною можна в компанії «Смакуй».

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре