Зворотний дзвінок

Аналізатор якості води TDS-3 метр

  • Виробник:
  • Артикуль: 147894
  • Модель: Аналізатор якості води TDS-3 метр
    • 0 відгуків
Аналізатор якості води TDS-3 метр
image-description
150 грн.
Наявність: В наявності
faq

TDS метр – це вимірювальний прилад, який дозволяє дізнатися загальну кількість частинок чи розчинених солей у воді. Також із його допомогою можна визначити температуру води. Купити tds метр часто прагнуть люди, які готують алкогольні напої в домашніх умовах. Цей пристрій корисний для пивоварів, самогонників та винокурів.


Якість алкогольних напоїв багато в чому залежить від властивостей рідини, яку використовують для приготування алкоголю. Щоб швидко проаналізувати розчин, рекомендується купити ph tds метр. Цей прилад вимірює електропровідність, яка залежить кількості розчинених солей у воді. Достатньо набрати в ємність воду, відпустити туди електроди tds-метра, і за кілька хвилин обладнання покаже результат на невеликому екрані.

Багато любителів домашніх алкогольних напоїв прагнуть купити tds-метр в Україні, оскільки високо цінують його переваги:

  • Зручність. Цей прилад легко поміщається в долоні і важить менше 100 г. При необхідності його можна переносити навіть у кишені, що полегшує вимірювання рідини поза приміщеннями.
  • Точність. Аналізатор води показує максимально точні результати. Його точність коливається не більше 2%. TDS метр оснащений системою автоматичної температурної компенсації та визначає точну температуру води в діапазоні від 0 до 80°C. Прилад вимірює мінералізацію води в межах 9990 ppm. Щоб точно виміряти показники розчину, важливо не занурювати tds метр у воду надто глибоко. Не весь пристрій захищений від вологи і тому може вийти з ладу.
  • Простоту використання.  Пристрій оснащений лише трьома кнопками: включення, фіксація показань та вимірювання температури. Навіть недосвідчений любитель домашнього алкоголю легко розбереться, як користуватись цим приладом. Не потрібно запам'ятовувати усі свідчення. Найважливіші цифри можна записати у пам'ять пристрою.
  • Автономність. У комплекті з tds метром йдуть елементи живлення, заряду яких вистачає приблизно на 1000 годин. Після придбання обладнання власнику довгий час не потрібно міняти батареї.
  • Функція автовимкнення. Якщо приладом не користуватись 10 хвилин, він вимкнеться. Це дозволяє не турбуватися про передчасне розрядження батарей через забудькуватість користувача.

Хоча у Києві та інших містах tds метр можна купити за низькою ціною, його не обов'язково міняти щороку. Правильна експлуатація збільшить термін служби приладу. Коли він вимкнений, важливо зберігати його далеко від тепла та сонячних променів.

Купити tds метр з доставкою у Харкові чи інших містах України, можна через компанію «Смакуй». Ми продаємо великий асортимент обладнання та аксесуарів для пивоварів, самогонників та винокурів. У тому числі, перегонні куби, броварні та багато іншого. За допомогою нашого обладнання будь-який поціновувач міцних напоїв легко приготує вдома якісний алкоголь.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?