Зворотний дзвінок

Ареометр професійний для спирту в пластиковому тубусі (0-100%)

  • Виробник:
  • Артикуль: 123915
  • Модель: Ареометр професійний для спирту в пластиковому тубусі (0-100%)
    • 0 відгуків
Ареометр професійний для спирту в пластиковому тубусі (0-100%)
image-description
150 грн.
Наявність: В наявності
faq

Ареометр для спирту - це прилад для вимірювання міцності дистиляту, який корисний як початківцям, так і досвідченим самогонникам. Ця модель вважається професійною, оскільки вона забезпечує широкий діапазон вимірювань - 20-80? Якщо купити ареометр для спирту, це допоможе точно вимірювати міцність дистиляту.

Похибка приладу - не більше 0,1. Це дозволяє готувати дистилят та ректифікат із заданою фортецею. Низька ціна ареометра для спирту дає змогу придбати його будь-якому любителю міцних напоїв.

Якщо купити ареометр для спирту, не потрібно вивчати довгу інструкцію перед застосуванням приладу. Він простий у експлуатації. Після занурення у водний розчин ареометр показує частку етилового спирту. Кожне поділ шкали дорівнює 1 етила. Корпус приладу виготовлений зі скла і тому його потрібно захищати від пошкоджень та температур вище 80˚C. У Києві ареометр для спирту на вигідних умовах можна купити у компанії «Смакуй». Ми продаємо професійне обладнання та аксесуари для приготування самогону, вина, пива та інших алкогольних напоїв.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?