Зворотний дзвінок

Термометр цифровий голчастий зі звуковим сигналом

  • Виробник:
  • Артикуль: 123910
  • Модель: Термометр цифровий голчастий зі звуковим сигналом
    • 0 відгуків
Термометр цифровий голчастий зі звуковим сигналом
image-description
300 грн.
Наявність: Немає в наявності
faq

Термометр цифровий голковий - це зручне обладнання для вимірювання температури. Його основна перевага це можливість встановити звуковий сигнал. Так ви точно не пропустите теплові паузи, або потрібну температуру кипіння для відсіку голів/тіла/хвосту при другому перегоні спиртсирця. Також з його допомогою можна точно виміряти температуру в бродильних ємностях будь-якого розміру. Цей робить пристрій популярним у винокурів та пивоварів.

Термометр працює від батареї та не вимагає підключення до електричної мережі. Пластиковий корпус пристрою не потрібно підносити впритул до куба або інших об'єктів, температура яких буде вимірюватися.

Щуп термометра виконаний із харчової нержавіючої сталі. Цей матеріал не вступає в контакт із брагою і не впливає на якість кінцевого продукту. Щуп відрізняється підвищеною міцністю і не ушкоджується навіть за високих температур.

Пристрій дозволяє строго контролювати температуру завдяки високій точності вимірювань. Їх похибка становить трохи більше 1˚C. Потрібно лише зазначити у приладі температурні рамки. Коли щуп нагріється до цих значень, термометр цифровий голчастий подасть звуковий сигнал. Це обладнання підходить для вимірювання в широкому діапазоні температур від -50 до 300˚C.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?