Зворотний дзвінок

Ваги електронні з чашею, до 5 кг

  • Виробник:
  • Артикуль: 258968
  • Модель: Ваги електронні з чашею, до 5 кг
    • 0 відгуків
Ваги з чашею - це портативний прилад, який відмінно підходить для точного зважування різних речовин перед приготуванням алкогольних напоїв. Багато початківців і досвідчених самогонників прагнуть купити кухонні ваги з чашею. Головна перевага цього пристрою – точність. Ваги кухонні з чашею показують вагу вантажів із точністю до 1%. Це дозволяє зважити на них необхідну кількість речовин і приготувати напій з обраною міцністю.
Кухонні ваги з чашею мають і інші переваги:

  • Функція запам'ятовування ваги. Після вимірювання вантажу показники не зникають з екрану. Навіть якщо користувач забуде результати, йому не доведеться повторно зважувати вантаж. Купити ваги кухонні з чашею особливо корисно тим, кому складно тримати в голові кілька цифр одночасно.
  • Можливістю вибору одиниць виміру. У рецептах алкогольних напоїв нерідко використовуються нестандартні одиниці виміру. Наприклад, унція. На кухонних вагах електронних з чашею можна вибрати ті одиниці вимірювання, які потрібні користувачу.
  • Функцією автовимкнення. Це економить заряд батареї та зменшує можливу похибку. Якщо купити кухонні ваги з чашею, така проблема не виникне, оскільки цей прилад вимикається автоматично, якщо його не використовувати. Ваги з чашею займають мало місця. Навіть на невеликій кухні вони не заважатимуть і дозволять швидко зважувати компоненти для алкогольних напоїв.

Ми продаємо великий асортимент професійного обладнання та аксесуарів для приготування самогону, настоянок та інших міцних напоїв. Наші товари будуть корисні як винокурам-початківцям, так і ветеранам самогоноваріння.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?