Зворотний дзвінок

Набір для калібрування PH метра

  • Виробник:
  • Артикуль: 15510
  • Модель: Набір для калібрування PH метра
    • 0 відгуків

Набір реактивів для калібрування Ph-метра складається з 2 пакетів з калібрувальними порошками, кожен з яких має свій рівень pH. Маючи такий комплект, з'являється можливість калібрувати практично будь-який портативний pH метр, стежити за точністю його показань та отримувати достовірні дані.


Розчин pH 4.01

Розчин pH 6.86


Термін придатності реактивів у закритому стані: необмежений.

Зберігати в сухому місці, захищеному від світла, при кімнатній температурі. Перевіряйте точність Вашого pH-метра відповідно до інструкції, що додається. Приготування буферного розчину для калібрування:


Для приготування калібрувального (буферного) розчину береться пластикова або скляна посудина 250 мл з видимими поділами об'єму. У посудину висипається фіксанал і через лійку акуратно наливається дистильована або деіонізована вода (з температурою, що дорівнює 25°С), об'єм доводиться до 250 мл і розмішується. Калібрувальний розчин готовий.


pH для калібрувального розчину залежить від температури. Ця залежність вказана у таблиці на звороті пакета з реагентом. Для точного калібрування електродів з використанням буферних розчинів необхідно вимірювати температуру, за якої використовується розчин. Після цього прилад повинен бути прокалібрований за відповідним значенням pH.


Важливо! Буферні розчини псуються при дії на них повітря та світла. Тому їх слід зберігати в герметичних непрозорих ємностях, при кімнатній температурі, у захищеному від світла місці.

2 реагента

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?