Зворотний дзвінок

Барботер

  • Виробник: Смакуй
  • Артикуль: 410018
  • Модель: Барботер
    • 0 відгуків

При нагріванні густий браги, приготовленої на основі ягід, фруктів, зерна або борошна, велика вірогідність пригорання. У закритій ємності брагу не вийде перемішати, відповідно, крохмаль починає прикипати до стінок. Специфічний запах, який виходить в результаті пригорання, псує смак і аромат кінцевого продукту і робить його вживання проблематичним. Таке можливо тільки в тому випадку, коли перегінний куб нагрівається безпосередньо. Парогенератор пом'якшує нагрів за рахунок впливу гарячої пари.

Загальна схема дії пароутворення проста: вода, що нагрівається в генераторі, кипить і у вигляді пари потрапляє через барботер в куб. Барботер виступає необхідним елементом, який перемішує сировину, забезпечуючи рівномірний розподіл гарячого пара по всьому об'єму.

В результаті застосування парогенератора, на виході маємо високоякісний дистилят, в значній мірі більш чистий. До того ж, при необхідності, прилад можна використовувати як звичайний перегінного куба.

Чому вам варто купити парогенератор для самогонного апарату ?
Існує як мінімум 3 причини, щоб купити парогенератор для самогонного апарату:

  1. Підвищена якість кінцевого продукту. Підвищена чистота дистиляту забезпечується за рахунок того, що брага в кубі, в який подається пар, які не застоюється і не пригорає до стінок. Звідси & ndash; відсутність негативних присмаків і запахів в самогоні.

  2. Можливість роботи з густими Брага. Парове нагрівання & ndash; практично єдиний підходящий спосіб для виготовлення якісного дистиляту з таких густих браг, як яблучний сік з м'якоттю, борошняна або зернова брага.

  3. Зниження трудовитрат. Завдяки тому, що барботер не дозволяє сировини накипає на стінки бака, робота самогонника значною мірою полегшується.

Комплектація:

барботер;
рукав;
Фланець.
До комплекту парогенератору слід докупити ємність, в якій буде закипати вода, 15, 23 або 37 літрів.
Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?