Зворотний дзвінок

Вугілля Кокосове для самогоноваріння

  • Виробник:
  • Артикуль: 7890002
  • Модель: Вугілля Кокосове для самогоноваріння
    • 0 відгуків
Вугілля Кокосове для самогоноваріння
image-description
200 грн.
Наявність: В наявності
faq

Активоване кокосове вугілля має не аби яку популярність в самогоноварінні, адже значно покращує якість кінцевого продукту поглинаючи в себе як можна більше шкідливих часточок та сивушних масел. Все це відбувається завдяки великої кількості мікропор, які вступаючи в контакт з рідиною починають в дуже активну реакцію. Створюється уява, що рідина кипить.

Що робить кокосове вугілля най популярнішим серед усіх засобів очищення самогону:

  • Мала витрата. Майже в 5 раз менший ніж  березовому вугіллі.
  • Відсутність пилу. Вам не потрібно буде позбуватись найменших пилинок, що є в березовому вугіллі. Тому це пришвидшує процес очищення вашого продукту.
  • Екологічність. Ніяких мінеральних домішок, чи невідомих для вас компонентів.

Деякі самогонники фільтрують свій напій через покупні картриджі для очищення води. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО. Адже вода та отриманий вами дистилят це різні рідини, і то що добре для води, може погіршити якість вашого продукту.


Як користуватись кокосовим вугіллям.

Розбавте водою ваш продукт. Очищувати можна, як після першої перегонки, при отриманні спиртосерцю, так і після другої, коли ви отримали високоградусний дистилят. Але обов'язково фільтрується тільки розбавлений продукт, який має градус не більше 40%. Це робиться тому що вода послаблює зв'язок молекул спирту, тим самим вивільняючи шкідливі речовини та сивушні масла і вугіллю легше абсорбувати їх. Наповнюйте банку або вашу обрану ємність так, щоб рідина була нижче горловина на 2-3 пальці.

Вимірте необхідну порцію кокосового вугля. Пропорція на 1 літр дистиляту міцністю 40 градусів потрібно 4-5 грам кокосового вугілля, або не повна столова ложка на 1 л.

Додайте вугілля. Не лякайтесь,  вода не закипіла, так активований кокосовий вуголь абсорбує на себе шкідливі домішки та забирає на себе сивушні та інші масла. Помішуйте та тримайте кокосовий вуголь в контакті з рідиною НЕ БІЛЬШЕ 40 ХВИЛИН. Потім він починає віддавати абсорбовані шкідливі речовини.

Користуйтесь вугіллям не більше одного разу. Навіть якщо ви його обробите кип'ятком ви не позбавите його від всіх шкідливих речовин
Вага упаковки: 1 кг

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?