Зворотний дзвінок

Дробарка двохвальцева-роликова

  • Виробник:
  • Артикуль: 123939
  • Модель: Дробарка двохвальцева-роликова
    • 0 відгуків
Дробарка двохвальцева-роликова
image-description
3 500 грн.
Наявність: Немає в наявності
faq

Дробарка для винограду - це обладнання, яке дозволяє обробляти грони виноград відділяючи ягоди від гребеня та отримувати ягідну мезгу. Ця дробарка звільняє ваш час, та пришвидшує переробку великої кількості вражаю.

Купити ручну дробарку для винограду рекомендується всім людям, які готують домашні вина. Ручна дробарка для винограду складається з бункера, барабана та пристосування для відділення гребенів. Спочатку виноград засипають у бункер із нержавіючої сталі. Далі ягоди потрапляють у барабан, де відбувається їхня сепарація. В останньому елементі конструкції гребені від'єднують від винограду. У механічній дробарці для винограду ягоди обробляються швидко, а на виході виходить якісна ягідна мезга.

Багато хто прагне купити дробарку для винограду, оскільки вона має відразу кілька переваг:

  • Простота використання. Навіть винокури-початківці легко розберуться у пристрої цього обладнання. Потрібно лише дотримуватись найпростішої техніки безпеки. Щоб ручна дробарка для винограду видала ягідну мезгу, достатньо засипати ягоди в ємність і дочекатися їх переробки.
  • Висока продуктивність. Під час переробки ягід утворюється мінімальна кількість відходів та багато соку.
  • Компактний розмір. Пристрій не займе багато місця в приміщенні і легко можна перевезти в будь-якому транспортному засобі.
  • Зручне керування та обслуговування. Користувач може змінити відстань між валиками. Це гарантує якісну переробку ягід будь-якого розміру. Щоб змінити налаштування обладнання, не потрібно багато часу та спеціальних навичок.  Дробарку можна відмити за лічені хвилини.
  • Можливість контролю якості. Користувач завжди бачить, як відбуваються процеси переробки винограду. Це дозволяє контролювати всі етапи приготування соку та вина.

В Україні купити подрібнювач для винограду з доставкою можна в компанії «Смакуй». Ми продаємо великий асортимент обладнання та аксесуарів для самогонників, винокурів та пивоварів — дистилятори, термометри та багато іншого. Наша техніка допоможе приготувати вино, пиво, самогон та інші алкогольні напої, які за якістю не поступаються заводській продукції

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?