Зворотний дзвінок

Млин для солоду

  • Виробник:
  • Артикуль: 123940
  • Модель: Млин для солоду
    • 0 відгуків

Млин для солоду - це ручне обладнання, яке дозволяє перемелювати солод та подрібнювати потрібну вам сировину Найчастіше ручний млин використовують броварі для варіння пива. Щоб отримати потрібну фракцію, важливо здійснити якісний помел. З цим чудово справляється вальцевий млин для солоду. Купити млин для солоду в Україні з доставкою прагнуть багато броварів. Як початківці, так і досвідчені браворі. У порівнянні з аналогами ця модель надійна, довговічна та ефективна.

 

Переваги млину для солоду:

  • Висока продуктивність. Обладнання може перемолоти за один цикл десятки кілограмів солоду, що задовольняє потреби будь-яких пивоварів. Корпус млина виготовлений із високоміцної вуглецевої сталі.
  • Надійність. У конструкції обладнання використається посилений приводний вал. Це підвищує якість подрібнення. Крім того, млин для солоду менше зношується навіть при збільшеному навантаженні. Вона служить власнику довше за інші моделі.
  • Легкий у використанні. Млин для солоду може використовувати навіть пивовар-початківець. Пристрій легко запускається вручну.
  • Можливість модернізувати. Щоб полегшити помел і зробити цей процес більш автоматичним, потрібно додати електромотором або дрилем. Коли вали млина рухаються, достатньо засипати сировину в ємність, щоб отримати готовий продукт. Млин для солоду підходить для приготування якісного домашнього пива у великих обсягах.
  • Компактні розміри. Млин можна з комфортом використати навіть на найменшій кухні.


В Україні купити млин для солоду з доставкою за вигідною ціною можна у компанії «Смакуй». Ми продаємо великий асортимент товарів для самогонників, пивоварів та винокуріння — професійне обладнання для приготування домашнього алкоголю. У нас за доступною ціною можна купити перегінні самогонні апарати та броварні. Наші товари допоможуть приготувати алкогольні напої, які за якістю не тільки не поступаються, але й привищають якість продукції великих компаній.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?