Зворотний дзвінок

Щітка для миття пляшок

  • Виробник:
  • Артикуль: 123938
  • Модель: Щітка для миття пляшок
    • 0 відгуків

Щітка для миття пляшок – дозволяє зручно очищати вузькі ємності від забруднень. Його часто набувають люди, які готують алкогольні напої в домашніх умовах. Щітка для чищення пляшок користується попитом у початківців та досвідчених пивоварів, самогонників та винокурів. Йоршик для посуду оснащений жорсткою густою щетиною, яка виготовлена ​​з високоміцного матеріалу. Тому щіткою можна користуватись багато років.

У самогоноварінні йоржик для пляшок застосовують, щоб очищати мірні циліндри, колони дистиляторів та будь які складні міста вашого самогонного апарату. Щітка для миття пляшечок підійде для роботи з багатьма вузькими ємностями, які важко очистити без спеціальних пристроїв.

Під час приготування алкогольних напоїв дуже важливо утримувати в чистоті ємності для самогоноваріння. Досягти цієї мети допомагають йоржики для пляшечок. Ними дуже зручно користуватися. При цьому щетина йоржика не ушкоджується. Після цього щітку достатньо прополоскати під струменем води, і вона знову буде готова до використання. Швидке очищення колон дистиляторів, циліндрів та інших ємностей за допомогою йоржика для посуду дозволяє утримувати ці судини в чистоті з мінімальними зусиллями.

Щітка для миття пляшок продається за доступною ціною. Особливо якщо звернутися до компанії «Смакуй», де на вигідних умовах продається обладнання та аксесуари для приготування самогону, пива, вина та інших алкогольних напоїв. У тому числі, тут можна придбати професійні дистилятори та пивоварні. Це дозволяє готувати алкоголь високої якості навіть у домашніх умовах.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?