Зворотний дзвінок

Сифон переливний з фільтром

  • Виробник:
  • Артикуль: 123937
  • Модель: Сифон переливний з фільтром
    • 0 відгуків

Короткий опис

Сифон переливний з фільтром - це пристрій для того, щоб зняти сусло з осаду. Фільтр затримує великі частки та перешкоджає забивання трубки. У ємність потрапляє лише чистий напій.Сифон для переливу ...

Короткі атрибути

Артикул - 123937

Сифон переливний з фільтром - це пристрій для того, щоб зняти сусло з осаду. Фільтр затримує великі частки та перешкоджає забивання трубки. У ємність потрапляє лише чистий напій.

Сифон для переливу пива легко очищується від забруднень. Основні вузли сифона з'єднані різьбленням, що дозволяє легко розділити та промити всі деталі обладнання. Ця не тільки спрощує підготовку до використовування, промивку та дезінфекцію переливного сифона. завдяки тому, що фільтр знімається до нього можна додатково вкласти матеріали для очищення, тим самим відфільтрувати найменші частинки сусла, а зворотний клапан протистоїть підняттю осаду, якщо випадково зупиниться процес  зливу сусла.

Переливний сифон з фільтром має грушу яка виконує функцію помпи. Це звільнить вас від необхідності «всмоктувати рідину» тим самим підвищить стерильність виробництва. Зворотний клапан не дозволить підняти осад при випадковій зупинці зливу.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре