Зворотний дзвінок

Укупорювач для коркових пробок

 • Виробник:
 • Артикуль: 741253
 • Модель: Укупорювач для коркових пробок
  • 0 відгуків
Укупорювач для коркових пробок
image-description
850 грн.
Наявність: Немає в наявності
faq

Укупорщик винних пляшок - це зручний прилад, який дозволяє закупорювати пляшки з вином. Його купують багато людей, які готують вино в домашніх умовах. Він допомагає зберегти властивості алкогольних напоїв. Корка не тільки заважає вину виливатися. Вона запобігає доступу повітря в пляшку, завдяки чому зберігається аромат, букет і колір напою. Купувальник для винних пляшок рекомендується купити тим, хто збирається довго зберігати домашнє вино після приготування.

Укупорщик винних пробок має попит у виноробів, оскільки має кілька переваг:

 1. Простота використання
  Щоб закупорити пляшку з вином, не потрібно довго тренуватись. Укупорщик винних пляшок легко освоїть навіть виноробець-початківець. Герметизація ємності виконується за кілька секунд, не потребує великої фізичної сили чи особливих навичок.
 2. Надійність
  Купити укупорщик винних пляшок вигідно, оскільки ним можна користуватися багато років. Цей пристрій не потребує складного обслуговування. Обладнання виготовлене з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями та стійке до зносу.
 3. Безпека
  Укупорщик винних пляшок виготовлений з матеріалу, який нешкідливий для людей та навколишнього середовища. Якщо власник вирішить змінити пристрій на нове, він легко утилізує старе обладнання.
 4. Ефективність
  Укупорщик для винних пляшок гарантує якісну герметизацію. Корок щільно закриває шийку. Всередину не проникає повітря. Вино в закупореній пляшці зберігає свій колір та аромат багато років.
 5. Доступність
  Зараз купити укупорщики для винних пляшок можна за низькою ціною. Він доступний не лише власникам малих підприємств, а й приватним особам. Будь-який виробник домашніх вин легко придбає зручний та довговічний укупорщик, щоб зберегти свої напої на довгі роки.

Щоб правильно використовувати укупорщик винних пляшок, важливо підготуватися до встановлення пробок. Спочатку потрібно перевірити пляшки. Їх шийка не повинно мати сколів та тріщин. У пошкоджені ємності повітря проникатиме, навіть якщо вони закупорені правильно. Перед закупоркою пляшок важливо пом'якшити пробки. Рекомендується покласти в ємність з окропом на 2-3 хвилини. Там вони стануть м'якшими і пластичнішими, завдяки чому легше проникнуть у шийку. Пізніше пробки висохнуть і повністю перекриють доступ повітря у пляшку.

Потрібно переконатися, що пробка повністю увійшла в шийку і не вискочить назовні без спеціальних пристроїв. Пляшки, що закупорюються за допомогою  коркових пробок, потрібно зберігати в горизонтальному положенні, щоб не дати корку повністю пересохнути й не допустити закисанню вина, чи ураження винними хворобами.

В Україні купити укупорник винних пляшок можна через компанію «Смакуй». Ми продаємо обладнання для досвідчених та початківців винокурів. У нас великий вибір самогонних апаратів, пивоварень та комплектуючих для приготування різноманітних алкогольних напоїв. Всі любителі домашнього алкоголю легко придбають у нас обладнання, яке дозволить готувати напої, що не поступаються якістю заводської продукції.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?