Зворотний дзвінок

Бродильна ємність 22 л (набір 9 шт)

  • Виробник: Смакуй
  • Артикуль: 62007
  • Модель: Бродильна ємність 22 л (набір 9 шт)
    • 0 відгуків
Бродильна ємність 22 л (набір 9 шт)
image-description
2 160 грн.
Наявність: Немає в наявності
faq

Набір ємностей для бродіння - буде зручний всім винокурам, адже економить ваш час. Наприклад ви одночасно можете зброджувати різні сусла, поставлені у різний час. Погодьтесь - це дуже зручно.

Харчове відро на 22 літрів - це зручна ємність з щільною кришкою. Його можна використовувати як  бродильну ємність для виготовлення алкоголю в домашніх умовах. Місткість на 22 літрів дозволяє за один раз приготувати у відрі  до 19 л браги (15% вільного місяці  потрібно залишити для підняття шапки, щоб уникнути “збігання” браги).

Відро з пластику має білий колір. Це дає такі переваги: через стінки відра видно рівень сусла та водночас через них не проходять сонячні промені. Пластикове відро використовується для приготування різних домашніх напоїв низького спитовмісту (вина, пива, браги). Виготовлене на європейському обладнанні із високоякісного пластику, який не має сторонніх запахів та стійкий до взаємодії з алкоголем. Кришка ємності щільно прилягає до країв і тому відро повністю герметичне. Це збереже сусло від зараження.  Пластикове відро з харчового пластику легко мити, та дезінфікувати, це гарантує що в процес бродіння не попадуть сторонні мікроорганізми й сусло не зіпсується.

Купити набір бродильних ємностей по 22 л в Україні можна за доступною ціною на сайті нашої компанії "Смакуй".  

бродильная емкость на 33 л – 3 шт;
гидрозатвор - 3 шт;
кран для слива сусла – 3 шт

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?