Зворотний дзвінок

Колонні самогонні апарати

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

Шукаєте найпопулярніший самогонний апарат у кращому співвідношенні ціна-якість. Пропонуємо розглянути самогонний апарат колонного типу. На відміну від дистилятора із сухопарником на ньому можна отримати продукт міцністю від 80% до 95% після дробової перегонки.

Колонний самогонний апарат від виробника «Смакуй»

На сайті представлений великий асортимент сучасних дистиляторів з колоною та дефлегматором від виробника Смакуй. Ціна яких залежить від обсягу та типу перегінного куба та колони

Види апаратів колонного типу:

 • Старт - цільна колона діаметром 40 мм бюджетного сегмента. Складається з царги, дефлегматора, відведення та холодильника. Висота міні колони 50 см дозволить одержати продукт міцністю до 90%.
 • Стандарт - цільнозварна колона висотою 70 см. недорогий апарат на якому ви зможете отримати самогон міцністю 90 ° - 93 °;
 • Профі - 2-х дюймова розбірна колона на фланцевому з'єднанні (болти/баранчики) заввишки 80 см. На таких апаратах ви отримуєте дистилят 93-95%, а не самогон.
  Має 3 варіанти складання:
  - Відбір за парою. Дозволяє контролювати міцність продукту, регулюючи температуру.
  - Колона з кошиком джин. Потрібна для створення запашних напоїв.
  - Відбір спирту. Простий та швидкий відбір голів та усуває питання, пов'язані з коливанням температури чи напруги в мережі.
 • Експерт - За будовою та комплектацією вона така ж, як на Профі. Відмінність – тип з'єднання кламп. Його переваги:
  - Швидке складання та розбирання колони
  - Ваша колона завжди буде рівною, неправильно зібрана похила колона порушує герметичність.
  - Швидкознімання дозволить встановити холодильник в будь-якому зручному положенні і зробити так, щоб штуцера не в що не упиралися і був зручний підхід до кранів, термометра і т.д.


Додатково ви можете придбати відвід під витяжку, що зробить зміщену колону, бражну колону для перегону великої кількості браги, ТЕН - для приготування незалежно від плити або варильної поверхні.

Де придбати дистилятор колонного типу в Україні.

В інтернет магазині smakui представлена ​​продукція українського виробника Смакуй. Наші менеджери допоможуть вам вибрати та купити самогонний апарат колонного типу. Купуючи у нас ви гарантовано отримаєте:

 • доступну ціну;
 • широкий асортимент;
 • перевірена якість;
 • виготовлення індивідуальних замовлень на апарати з міді, 3 дюймових колон, самогонний апарат зі скляною колоною і т.д.
 • 5 років гарантії на всю продукцію з нержавіючої сталі та міді;
 • доставка в Київ, Харків та інші міста та населені пункти України.