Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Експерт" на закритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 888564
 • Код товару: Эксперт 23л
  • 0 відгуків
Ціна: 12 300 грн. 9 000 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
Акція:
З цим товаром часто купують:
 • Царга - мідна, діаметр 51 мм (Кламп)
  Царга - мідна, діаметр 51 мм (Кламп)

  Царга - це тіло колони, її центральна частина. Тепломасообмін, який становить принцип дії ректифікаційної колони, протікає саме тут. Саме вона робить процес ректифікації можливим.

  Царга може використовуватися як для отримання спирту-ректифікату, так і для зміцнення самогону зі збереженням всієї вкусоароматікі продукту.

  Унікальні властивості міді забезпечують чудову якість продукту - вона вбирає в себе сполуки сірки і жирні кислоти, які надають неприємний присмак напою.

 • Спірально-призматична насадка (СПН) мідна
  Спірально-призматична насадка (СПН) мідна

  Спірально-призматичні насадки або СПН з міді – це найкрааще наповнення для царг і ректифікаційних колон.  Її використовують для перегону зернових та фруктових браг, адже саме вони забирають на себе сірку та інші шкідливі домішки. В сучасних дистиляторах саме вони відповідають за підвищення спиртовмісту, а відповідно і чистоту продукту. Їх призматична форма дозволяє пропускати пар затримуючи флегму на поверхні тим самим розбиваючи його на фракції, які ви в подальшому будете відсікати.

  Дуже важливе зауваження! При засипанні СПН у царгу не можна забивати царгу під край, це призводить до критичного захлебу. Для вирішення цього питання консультуйтесь з нашими менеджерами, який обсяг потрібен для вашої колони або царги.

 • Попугай
  Попугай

  Використовуючи пристрій для безперервного контролю міцності спирту (папуга) в процесі перегонки Вам не доведеться наповнювати мірні ємності, щоб зняти показання спірометра - Ви будете бачити міцність прямо в процесі перегону! Також за допомогою пристрою ви не проґавите закінчення перегонки. Коли спирту в брагу не залишається, міцність вашого напою почне різко падати. Кріпиться дана конструкція на куб апарату. Виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304.Принцип роботи: Самогон через вступну трубку з холодильника дистилятора потрапляє в вимірювальний циліндр з ареометром, проходить до кінця тіла (папугу), потім переливається, потрапляє в запобіжну воронку і випливає в приймальну ємність через відвідну трубку.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба
  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  До набору входять:

  1. ареометр 0-40%,
  2. ареометр 40-70 %,
  3. ареометр 70-100%,
  4. скляна мірна колба на 100 мл.

  З таким набором ви можете виміряти міцність продукту на будь-якому етапі виробництва. Мірна колба дозволяє швидко набрати необхідний об’єм дистиляту для виміру вмісту спирту в розчині, це допоможе не пропустити відсіч необхідних вам фракцій і отримати максимально якісний продукт.

  Купити набір ареометрів рекомендується всім людям, які виробляють міцний домашній алкоголь. Саме в цьому наборі зібрані найбільш вірні та точні вимірювальні прилади.

  Набір має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників. Купити набір ареометрів з колбою за вигідною ціною можна в інтернет магазині «Смакуй».

 • Відведення під витяжку (Кламп)
  Відведення під витяжку (Кламп)

  Дистиляти для домашнього використання дуже часто працюють на звичайних кухнях. Якщо у вас встановлена купольна чи вбудована витяжка, яка не змінює розмір, або ви просто бажаєте щоб колона стояла на відстані від фасада кухні, тоді вам просто необхідно додатково придбати відведення під витяжку.

  Відведення під витяжку зміщує колону самогонного апарату на 30 см від центру. При цьому розмірі відведення колона не переважує наповнений куб, та уникає упору колони.

  Данне відведення кріпиться до куба кламповим з’єднанням. Купити відведення під витяжку для самогонного апарату, можна на сайт компанії “Смакуй”.

Опис самогонного апарату Експерт 23 л

Експерт – повністю розбірний дистилятор (самогонний апарат) високої продуктивності. Можливість збирати та використовувати обладнання в режимі конструктора, клампові з'єднання забезпечують швидку швидкість та комфортність збирання та розбирання.

Самогонний апарат Експерт 23 л, який може використовуватись у різних режимах:

 1. Звичайна кубова дистиляція (режим потстилл – це традиційна конструкція самогонного апарату для швидкої та ефективної дистиляції первинної сировини (браги));
 2. Кубова дистиляція зі зміцненням (дрібна перегонка);
 3. Отримання ароматизованих дистилятів (можливість підключення джин корзини).

Для охолодження комплектується система охолодження Профі, для більш точного управління температурним режимом. Для нагрівання рекомендується використовувати індукційну плиту.Експерт передбачає можливість підключити колону ректифікації для отримання чистого спирту 96,6 градусів.Сучасний вітчизняний ринок обладнання для самогоноваріння дозволяє придбати найрізноманітніші пристрої та аксесуари, які дають можливість виготовляти якісні спиртні напої, використовуючи лише натуральні інгредієнти. Перше питання, що цікавить, як досвідчених, так і винокурів-початківців – як вибрати дистилятор, що максимально відповідає їх вимогам.

Самогонний апарат Експерт 23 л (від компанії Смакуй) призначений для виробництва якісного алкоголю в домашніх умовах. Досвідчені винокури стверджують, що цей пристрій можна використовувати не тільки для виготовлення міцних спиртних напоїв, але і як обладнання для пивоваріння. Як і кілька століть тому, так і сьогодні, агрегати, що розглядаються, включаючи і самогонний апарат Експерт 23 літрів, виконують свої функції, завдяки процесу дистиляції. Але сучасне обладнання дозволяє отримувати напій без сторонніх запахів, з мінімальним вмістом домішок та високими смаковими якостями, чого не можна сказати про самогон, який робили 30-40 років тому, за допомогою саморобних агрегатів. Для відповіді на питання, чому самогонний апарат Експерт 23 л., має високий попит, виділимо головні переваги представленого дистилятора:

 • харчова нержавіюча сталь та силіконові прокладки, які використовуються для виготовлення апарату, не мають негативного впливу на смак та запах напою;
 • пристрій легко розбирається та збирається;
 • габарити дистилятора дозволяють використовувати його в домашніх умовах;
 • виробник дає гарантію 5 років на вироби.

І не забувайте, що ми пропонуємо апарати ТМ «Смакуй» за найнижчими цінами!


напитки

Розміри апарату "Експерт":

Висота – 80 см;
Товщина стінок – 1,5 мм;
Діаметр – 51 мм.

Розміри куба 23л:

Висота – 30 см;
Діаметр – 31 см;
Діаметр горловини – 13 см;
Товщина кришки – 2 мм;
Товщина стінок – 1 мм;
Товщина дна – 3 мм.

Скорость перегонки браги: 7 - 9 л/ч;
Скорость перегонки спирта-сырца: 2 - 2,5 л/ч;
Расход воды: 35-45 л/ч;
Максимальная крепость продукта: 93-95 град.
Нагрев: газ, электрическая плита, индукционная плита, тэн, барботер

Комплектація самогонного апарату "Експерт" 23л:

 • Ємність 23 л – 1 шт;
 • Царга 50 см Кламп – 1 шт;
 • Дефлегматор Кламп – 1 шт;
 • Відведення 90 ° Кламп - 2 шт;
 • Холодильник Кламп – 1 шт;
 • Насадка Панченкова – 5 шт (ПОДАРУНОК);
 • Шланг силіконовий 12 мм - 0,5 м (ПОДАРУНОК);
 • СантехКомплект – 1 шт.

СантехКомплект:

- інструкція – 1 шт;
- термометр електронний – 1 шт;
- термометр біметалічний – 1 шт;
- ніпель під термометр – 1 шт;
- баранці – 10 шт;
- кран для зливу браги – 1 шт;
- прокладка беканітова – 1 шт;
- хомут клам – 6 шт;
- прокладання кламп – 6 шт;
- шланг високого тиску – 5 м;
- шланг силіконовий 12 мм – 0.5 м;
- фум стрічка – 1 шт;
- прокладка 165 мм – 1 шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 4 шт.

* комплектація може бути змінена виробником.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре