Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Практик" 23л на закритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 888559
 • Код товару: Практик 23л
  • 0 відгуків
Ціна: 8 910 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • ТЕН для самогонного апарату 3кВт
  ТЕН для самогонного апарату 3кВт

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Регулятор потужності 3 кВт
  Регулятор потужності 3 кВт

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • Спірально-призматична насадка (СПН) мідна
  Спірально-призматична насадка (СПН) мідна

  Спірально-призматичні насадки або СПН з міді – це найкрааще наповнення для царг і ректифікаційних колон.  Її використовують для перегону зернових та фруктових браг, адже саме вони забирають на себе сірку та інші шкідливі домішки. В сучасних дистиляторах саме вони відповідають за підвищення спиртовмісту, а відповідно і чистоту продукту. Їх призматична форма дозволяє пропускати пар затримуючи флегму на поверхні тим самим розбиваючи його на фракції, які ви в подальшому будете відсікати.

  Дуже важливе зауваження! При засипанні СПН у царгу не можна забивати царгу під край, це призводить до критичного захлебу. Для вирішення цього питання консультуйтесь з нашими менеджерами, який обсяг потрібен для вашої колони або царги.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба
  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  До набору входять:

  1. ареометр 0-40%,
  2. ареометр 40-70 %,
  3. ареометр 70-100%,
  4. скляна мірна колба на 100 мл.

  З таким набором ви можете виміряти міцність продукту на будь-якому етапі виробництва. Мірна колба дозволяє швидко набрати необхідний об’єм дистиляту для виміру вмісту спирту в розчині, це допоможе не пропустити відсіч необхідних вам фракцій і отримати максимально якісний продукт.

  Купити набір ареометрів рекомендується всім людям, які виробляють міцний домашній алкоголь. Саме в цьому наборі зібрані найбільш вірні та точні вимірювальні прилади.

  Набір має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників. Купити набір ареометрів з колбою за вигідною ціною можна в інтернет магазині «Смакуй».

 • Кільця Рашига
  Кільця Рашига

  Щоб надати зерновим, ягідним, фруктовим і солодовим дистилятам більш чистого і м'якого смаку винокури використовують кільця Рашига – мідні насадки для царги. Цей нехитрий елемент перегінної системи робить продукт ще якісніше, смачніше та духмяніше за рахунок очищення напою від сірководню.

  Універсальні мідні кільця для ароматних браг

  Стійкі до агресивних середовищ, насадки з міді не тільки збільшують площу контакту між рідиною і парою, а й вбирають сірчисті з'єднання. Завдяки цьому дистилят очищується від неприємної органолептики. Їх використовують з насадкою Панченкова, яка утримує кільця в колоні на необхідному рівні.

  Переваги кілець Рашига від заводу «Смакуй»

  При їх створенні ми врахували кожну деталь:

  1. Безпека. Кільця виготовлені з очищеної міді. Вони нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

  2. Довговічність. Навіть після десяти циклів використання та очищення насадка збереже початкові характеристики.

  3. Оптимальні габарити. Висота і діаметр виробів рівні та складають по 15 мм. Товщина матеріалу - 1 мм. Такі параметри гарантують кращу пропускну здатність і ефективний розподіл рідини по поверхні.

  Експериментуйте і створюйте ще більш цікаві напої разом з сертифікованою продукцією заводу «Смакуй»!


Якщо ви шукаєте простий у використанні самогонний апарат, який дозволяє готувати алкогольні напої в домашніх умовах, придивіться до дистилятора «Практик» від компанії «Смакуй». Розібратися з принципом його роботи не складе труднощів навіть новачкам. Більш досвідчені самогонники оцінять апарат за універсальність: він може функціонувати в 6 різних режимах, а легку перебудову в кожен з них забезпечує надійне клампове з'єднання.

Переваги самогонного апарату «Практик»

Ємність в 23 л не займає багато місця і легка в догляді. Колона пристрою «Практик» є розбірною. Вона включає кожухотрубний дефлегматор і турбулентний холодильник, які забезпечують кращу швидкість перегонки до 4 літрів на годину.

Самогонний апарат «Практик» також володіє наступними перевагами:

 • Безпека. Установка з харчової нержавіючої сталі не взаємодіє зі спиртом навіть за високих температур. Апарат оснащений клапаном надлишкового тиску.
 • Надійність. Товщина феромагнітного дна перегінного куба в 3 мм сприяє рівномірному нагріванню і дозволяє експлуатувати ємність на різних видах варильних поверхонь.
 • Герметичність. У комплектацію установки входять хомути і ущільнювачі, які дозволяють уникнути втрат тепла і перешкоджають виникненню запаху в приміщенні.
 • Легкість в поводженні. Завдяки кламповому з'єднанню елементів гарантується абсолютна герметичність, оперативність і простота збірки та розбирання колони на ваш розсуд і швидка перегонка з отриманням добротного продукту.
 • Економна витрата води – до 45 л / год.

У компанії «Смакуй» ви придбаєте самогонний апарат «Практик» за доступною ціною. Товар повністю укомплектований і, як вірний помічник, завжди готовий до належного виконання посадових обов'язків.

 

Розміри апарату "Практик": 

Висота - 80 см;
Діаметр - 40 мм;
Товщина стінок - 1,5 мм;

Розміри куба 23л модель 2020:

Висота - 30 см;
Діаметр - 31 см;
Діаметр горловини - 13 см;
Товщина кришки - 2 мм;
Товщина стінок - 1 мм;
Товщина дна – 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 3 л - 4 л / год;
Витрата води: 35л - 45 л / год;
Максимальна міцність продукту: 90 ° - 93 °;
Підігрів: газ, електрична плита.

Комплектація самогонного апарату "Практик" 23 л модель 2020:

 • Ємність 23 л модель 2020 - 1 шт;
 • Царга (1.5 дюйма) 50 см - 1 шт;
 • Дефлегматор (1.5 дюйма) - 1 шт;
 • Відведення (1.5 дюйма) 90 ° - 2 шт;
 • Холодильник (1.5 дюйма) - 1 шт;
 • Сантехкомплект - 1 шт.

Сантехкомплект:

- інструкція - 1 шт;
- насадка Панченкова - 3 м (подарунок);
- термометр електронний - 2 шт;
- баранчики - 6 шт;
- кран для зливу браги - 1 шт;
- фланець 165 мм - 1 шт;
- шланг високого тиску - 5 м;
- шланг силіконовий для термометра - 0.1 м;
- шланг силіконовий 12 мм - 0.5 м;
- фум стрічка - 1 шт;
- хомут-Кламп - 5 шт;
- прокладка Кламп - 5 шт;
- прокладка 165 мм - 1 шт;
- прокладка беканітовая - 1шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 4 шт.

комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре