Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Практик" 37л на відкритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 410072
 • Код товару: Практик 37л
  • 1 відгуків
Ціна: 10 750 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • Відведення під витяжку (Кламп)
  Відведення під витяжку (Кламп)

  Дистиляти для домашнього використання дуже часто працюють на звичайних кухнях. Якщо у вас встановлена купольна чи вбудована витяжка, яка не змінює розмір, або ви просто бажаєте щоб колона стояла на відстані від фасада кухні, тоді вам просто необхідно додатково придбати відведення під витяжку.

  Відведення під витяжку зміщує колону самогонного апарату на 30 см від центру. При цьому розмірі відведення колона не переважує наповнений куб, та уникає упору колони.

  Данне відведення кріпиться до куба кламповим з’єднанням. Купити відведення під витяжку для самогонного апарату, можна на сайт компанії “Смакуй”.

 • Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь
  Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь

  Спірально-призматичні насадки або СПН з неіржавіючої сталі – це найкрааще наповнення для царг і ректифікаційних колон. В сучасних дистиляторах саме вони відповідають за підвищення спиртовмісту, а відповідно і чистоту продукту. Їх призматична форма дозволяє пропускати пар затримуючи флегму на поверхні тим самим розбиваючи його на фракції, які ви в подальшому будете відсікати.

  Дуже важливе зауваження! При засипанні СПН у царгу не можна забивати царгу під край, це призводить до критичного захлебу. Для вирішення цього питання консультуйтесь з нашими менеджерами, який обсяг потрібен для вашої колони або царги.


 • Вузол відбору голів комплект "Смакуй" кламп
  Вузол відбору голів комплект "Смакуй" кламп

  Комплект відбору голів під Кламп з'єднання Представлене виріб є повноцінним вузлом як проміжного, так і повного відбору по рідини. Може використовуватися як і перед дефлегматором так і в інших частинах самогонного апарату, де це необхідно. Основне призначення даного вироби працювати в ролі вузла відбору голів і тіла. Також можливо використовувати цей вузол для відбору хвостів, в даному випадку, вузол встановлюється в нижній частині самогонного апарату. Вузол відбору міні виготовляється з нержавіючої сталі марки AISI 304. Для роботи з вузлом для відбору голів потрібно: Встановити його перед дефлегматором. Перекриваємо подачу води в основний холодильник або залишаємо дуже маленьку цівку для можливості відбору голів. Нагріваємо куб і даємо колоні попрацювати на себе хвилин 20. Потім поступово починаємо відкривати голчастий кран на вузлі відбору, поки не почнеться покапельний відбір. Відбираємо голови в режимі роботи колони на себе. Після відбору голів закриваємо голчастий кран. Подаємо воду в основний холодильник. Закриваємо повністю кран подачі води в дефлегматор і потім трохи відкриваємо його. Далі відбираємо "тіло" за класичною схемою. Для роботи з вузлом для відбору хвостів потрібно: Під час роботи колони на себе встановлюємо покапельний відбір приблизно 1-2 краплі в 5 секунд. Відбираємо хвости протягом усього погона. Ставив вузол для відбору хвостів на Кламп / фланець куба, далі собріраем дистиллятор або колону ректифікації в робочому режимі. Також в комплекті йде доохолоджувач, що сприяє охолодженню спирту до тієї температури, при якій буде зручно проводити вимірювання міцності одержуваного продукту.

 • Заглушка в куб
  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.


Дистиллятор Практик є універсальним 1.5 дюймовим розбірним апаратом колонного типу, який призначений для приготування високоякісних алкогольних напоїв в домашніх умовах. Апарат здатний працювати в режимі дистиляції та ректифікації, внаслідок чого в процесі перегонки виходить продукт з високою міцністю і ступенем очищення.

Простота і точність конструкції заощадить Ваш час при складанні апарату тому оснащений кламповими сполуками. Посилені кожухотрубний дефлегматор і 7-ми трубний турбулентний холодильник здатні впоратися навіть з потужним джерелом нагрівання, завдяки чому швидкість перегонки на дистиляторі досягає 4-5 літрів на годину.

Перегінний куб являє собою містку ємність, в яку заливають брагу, підготовлену для подальшої перегонки, він виготовляється з нержавіючої сталі, має досить товсті стінки, які дозволяють швидко нагрівати сировину і в той же час уникати його пригорання. Від обсягу перегінного куба залежить кількість одержуваного в процесі дистиляції самогону. При нагріванні сировини спиртовмісні пари піднімаються по вертикальній царге, де фільтруються від шкідливих домішок насадками Панченкова або кільцями Рашига і після надходять в наступний елемент дистилятора холодильник, в якому спиртові пари конденсуються і виходять через трубку збору у вигляді спирту. Пристрій самогонного апарату також має у наявності термометри, без яких неможливо уявити процес контролю над температурним режимом нагрівання сировини.

Незважаючи на свою простоту, самогонний апарат Практик здатний регулювати безліч хімічних процесів, виробляючи високоякісний дистилят в домашніх умовах, який з часом може перетворитися в елітний віскі, коньяк або ром.


Розміри апарату "Практик":

Висота - 80 см;
Діаметр - 40 мм;
Товщина стінок - 1,5 мм.

Розміри куба 37л модель 2021:

Висота - 50 см;
Діаметр - 31 см;
Діаметр горловини - 31 см;
Товщина кришки - 3 мм;
Товщина стінок - 1 мм;
Товщина дна – 3 мм.

Комплектація самогонного апарату "Практик" 37 л модель 2021:

 • Ємність 37 л - 1 шт;
 • Фальш-дно – 1 шт;
 • Царга (1.5 дюйма) 50 см – 1 шт;
 • Дефлегматор (1.5 дюйма) – 1 шт;
 • Відведення (1.5 дюйма) 90° - 2 шт;
 • Холодильник (1.5 дюйма) – 1 шт;
 • СантехКомплект - 1 шт.

СантехКомплект:

- насадка Панченкова – 3 м;
- термометр електронний - 2 шт;
- кран для зливу браги - 1 шт;
- хомут для ємності - 1 шт;
- прокладка під хомут - 1 шт;
- хомут кламп - 5 шт;
- прокладка кламп - 5 шт;
- фум.стрічка - 1 шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 5 шт;
- шланг високого тиску - 5 м;
- шланг силіконовий 12 мм - 0.5 м;
- шланг силіконовий для термометра - 0.1 м;
- інструкція - 1 шт;

*Комплектація може бути змінена.

Павел

Получил аппарат быстро и в оговоренный срок. Магазин надежный, менеджер Юрий предоставил профессиональную консультацию о товаре и комплектующих. Товар испытал в домашних условиях, все работало отлично.

Переваги: Аппарат надежный, легко собирается и дает высокую производительность по получению дистиллятора.
Недоліки: Не обнаружил.
Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре