Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Профі" 15л на закритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 999990
 • Код товару: Профи 15л
  • 3 відгуків
Ціна: 7 950 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • Спірально-призматична насадка (СПН) мідна
  Спірально-призматична насадка (СПН) мідна

  Спірально-призматичні насадки або СПН з міді – це найкрааще наповнення для царг і ректифікаційних колон.  Її використовують для перегону зернових та фруктових браг, адже саме вони забирають на себе сірку та інші шкідливі домішки. В сучасних дистиляторах саме вони відповідають за підвищення спиртовмісту, а відповідно і чистоту продукту. Їх призматична форма дозволяє пропускати пар затримуючи флегму на поверхні тим самим розбиваючи його на фракції, які ви в подальшому будете відсікати.

  Дуже важливе зауваження! При засипанні СПН у царгу не можна забивати царгу під край, це призводить до критичного захлебу. Для вирішення цього питання консультуйтесь з нашими менеджерами, який обсяг потрібен для вашої колони або царги.

 • Попугай
  Попугай

  Використовуючи пристрій для безперервного контролю міцності спирту (папуга) в процесі перегонки Вам не доведеться наповнювати мірні ємності, щоб зняти показання спірометра - Ви будете бачити міцність прямо в процесі перегону! Також за допомогою пристрою ви не проґавите закінчення перегонки. Коли спирту в брагу не залишається, міцність вашого напою почне різко падати. Кріпиться дана конструкція на куб апарату. Виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304.Принцип роботи: Самогон через вступну трубку з холодильника дистилятора потрапляє в вимірювальний циліндр з ареометром, проходить до кінця тіла (папугу), потім переливається, потрапляє в запобіжну воронку і випливає в приймальну ємність через відвідну трубку.

 • Заглушка в куб
  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Царга - мідна, діаметр 51 мм (Кламп)
  Царга - мідна, діаметр 51 мм (Кламп)

  Царга - це тіло колони, її центральна частина. Тепломасообмін, який становить принцип дії ректифікаційної колони, протікає саме тут. Саме вона робить процес ректифікації можливим.

  Царга може використовуватися як для отримання спирту-ректифікату, так і для зміцнення самогону зі збереженням всієї вкусоароматікі продукту.

  Унікальні властивості міді забезпечують чудову якість продукту - вона вбирає в себе сполуки сірки і жирні кислоти, які надають неприємний присмак напою.

 • Відведення під витяжку (фланець)
  Відведення під витяжку (фланець)

  Дистиляти для домашнього використання працюють на звичайних кухнях. Якщо у вас встановлена купольна чи вбудована витяжка, яка не змінює розмір, або ви просто бажаєте, щоб колона стояла на відстані від фасаду кухні, тоді вам просто необхідно додатково придбати відведення під витяжку. 

  Відведення під витяжку зміщує колону самогонного апарату на 30 см від центру. При цьому розмірі відведення колона не переважує наповнений куб, та уникає упору колони.

  Дане відведення кріпиться до куба фланцевим з’єднанням. Купити відведення під витяжку для самогонного апарату, можна на сайт компанії “Смакуй”.


Пристрій і принцип роботи самогонного апарату Профі 15 л.

Кожен самогонний апарат складається з царги (труба по якій йдуть пари), дефлегматора (предохладітель, який повертає охолоджену флегму назад в царгу), відведення на 180 градусів і основного холодильника з трьома перегородками всередині (для охолодження парів води, спиртовмісних парів ).

 1. Царга є трубою з нержавіючої харчової сталі марки AISI 304 діаметром 50,8 мм довжиною 50 см. У трубу (царгу) встановлюється Регулярна насадка Панченкова (РПН), спірально призматическая насадка (СПН), або мідні кільця Рашига, що дозволяє пару (проходить крізь насадку) очиститися від сторонніх домішок і поліпшити якість дистильованої води або спиртовмісної рідини.
 2. Дефлегматор є труби діаметром 50,8 мм. Довжиною 20 см всередині якої приварені трубки діаметром 10 мм (кожухотрубний тип охолодження). З боків приварені штуцера підведення і відведення води в сорочку охолодження.
 3. Відведення 180 градусів, дозволяє відвести основний холодильник вниз.
 4. Основний холодильник є трубу діаметром 50,8 мм. довжиною 35 см, всередині якої проходять 7 трубок діаметром 8 мм. Так само всередині труби приварені 3 перегородки з прорізами. Перегородки потрібні для перешкоди води, що подається в холодильник в результаті чого зменшується витрата води, що подається і поліпшується конденсація парів. Перевернувши основний холодильник вгору його можна використовувати при ректифікації спиртовмісних рідин.

Всі типи зв'язку дистилятора скріплюються між собою фланцевими сполуками.

Самогонний апарат Профі працює наступним чином:

 1. У випарну ємність наливається вода або сировина рідина. Подається нагрів (газ, тен, індукційна плита).
 2. Рідина починає закипати, випаровується пар піднімається вгору по царге проходячи при цьому через насадку РПН або СПН.
 3. Пар проходячи через насадку частково конденсується на ній і стікає назад в колону. Інша частина пара проходить далі і потрапляє в дефлегматор в який надходить холодна вода. Пари частково конденсується під дією теплопередачі з водяною сорочкою і стікають назад в колону, тим самим очищаючи пари води (при отриманні дистильованої води) і зміцнюючи пари спиртовмісної рідини.
 4. Далі пари проходять через відведення 180 градусів і потрапляють в основний холодильник, (в який так само подається холодна вода) де і відбувається їх конденсація і перетворення в рідину.
 5. Сконденсована очищена вода або сировина рідина потрапляє в спеціальну «камеру накопичення дистиляту» в основному холодильнику вже після чого стікає через носик відбору в приймальну ємність.

Так само всередині холодильника приварені три перегородки на рівних відстанях один від одного, що дозволяє воді потрапляючи в холодильник, затримуватися. Завдяки трьом перегородок, вода рухається вгору крізь перегородки, хвилеподібно, тим самим скорочується витрата води, що подається, поліпшується пропускна здатність холодильника, в результаті краще і швидше конденсуються пари.

Самогонний апарат Профі без дефлегматора працює як класичний апарат.

Так само, докупивши частину відбору по спирту, самогонний апарат Профі перетворюється в повноцінну ректификационную колону.

Один з головних питань, яке необхідно вирішити всім початківцям винокурам, які вирішили відмовитися від лікеро-горілчаної продукції заводського виробництва, це вибір обладнання для самогоноваріння. І в даному випадку, щоб не платити зайві гроші за функціональні можливості агрегату, які ви не будете використовувати, необхідно скласти перелік того, що ви очікуєте отримати від придбаного пристрою.

Якщо вас цікавлять невеликі, але стабільні обсяги якісного алкоголю, тоді самогонний апарат Профі - 15 л стане для вас оптимальним варіантом. ТМ «Смакуй» займається виробництвом якісного обладнання, яке на практиці довело свою функціональність і надійність.

Безпечні для здоров'я матеріали, прийнятна вартість, відсутність проблем в процесі експлуатації, а також можливість використовувати агрегат не тільки в якості класичного дистилятора, але і як пристрій з ректифікаційної колоною, сприяли зростанню популярності даного обладнання. Самогонний апарат Профі - 15 л від ТМ «Смакуй» - компактний агрегат, який можна використовувати в домашніх умовах, пxріменяя як джерело енергії для нагрівання браги газ, електричну або індукційну плиту.

Навіть початківець винокур швидко освоїть ключові моменти виробництва домашніх спиртних напоїв, використовуючи самогонний апарат Профі - 15 л. А з огляду на невисоку собівартість виготовлення домашніх спиртних напоїв за допомогою зазначеного пристрою, можна не сумніватися в правильності зробленого вибору.

напої

Режими підключення самогонного апарату "Профі відбір по пару":Розміри апарату "Профі відбір по пару"

Висота – 80 см;
Діаметр – 51 мм;
Товщина стінок – 1,5 мм.

Розміри куба 15л

 • Висота - 20 см;
 • Діаметр - 31 см;
 • Діаметр горловини - 13 см;
 • Товщина кришки - 2 мм;
 • Товщина стінок - 1 мм;
 • Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 7 - 9 л / год;
Швидкість перегонки спирту-сирцю: 2л - 2,5 л / год;
Витрата води: 35л - 45 л / год;
Максимальна міцність продукту: 93 ° - 95 °;
Підігрів: газ, електрична плита, індукційна плита.

Самогонний апарат "Профі відбір по пару" комплектація 15 л:

 • Ємність 15 л - 1 шт;
 • Царга 50 см - 1 шт;
 • Дефлегматор - 1 шт;
 • Відведення 90 ° - 2 шт;
 • Холодильник - 1 шт;
 • Сантехкомплект - 1 шт

Сантехкомплект:

- інструкція - 1 шт;
- насадка Панченкова - 5 м (подарунок);
- термометр електронний - 2 шт;
- баранчики - 26 шт;
- болти - 16 шт;
- кран для зливу браги - 1 шт;
- фланець 165 мм - 1 шт;
- шланг високого тиску - 5 м;
- шланг силіконовий для термометра - 0.1 м;
- шланг силіконовий 12 мм - 0.5 м;
- фум стрічка - 1 шт;
- прокладка 90 мм - 5 шт;
- прокладка 165 мм - 1 шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 4 шт.

Комплектація може бути змінена.

Андрей

Доброго всем дня. Долго выбирал какой аппарат приобрести и в итоге выбор сделал в пользу аппарата " Смакуй Профи отбор по пару 37 л". БОЛЬШАЯ благодарность менеджеру Владиславу за советы. Заказ пришел через 3 дня. Аппарат собирается легко и быстро, все предельно понятно и просто.

Переваги: Простота сборки и внешний вид.

Микола

Став вибір який самогонний апарат придбати? , переглянувши в ютубі відеовідгуки , на ті та інші аппарати зупинив свою увагу на аппараті "ДЕСТИЛЯТОР ПРОФІ" від фірми "СМАКУЙ" 60 л , і зробив замовлення , замовлення прийшло через 2 дня . Якість даного дестилятора приємно вразила , все зроблено дуже якісно , за що і дякую фірмі "СМАКУЙ" та менеджеру Юрію за допомогу у виброрі , з яким було приємно спілкуватись . Бажаю подальшого процвітання та розвитку .

Переваги: Швидка доставка , простий в зборі , якісні матеріали .
Недоліки: не знайшов

Микола

Придбав , задоволений , якісна річ .

Переваги: простий в зборці
Недоліки: не знайшов
Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре