Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Профі відбір по спирту" 37л на закритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 410090
 • Код товару: Профи отбор по спирту 37л
  • 0 відгуків
Ціна: 8 650 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь
  Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь

  Спірально-призматичні насадки або СПН з неіржавіючої сталі – це найкрааще наповнення для царг і ректифікаційних колон. В сучасних дистиляторах саме вони відповідають за підвищення спиртовмісту, а відповідно і чистоту продукту. Їх призматична форма дозволяє пропускати пар затримуючи флегму на поверхні тим самим розбиваючи його на фракції, які ви в подальшому будете відсікати.

  Дуже важливе зауваження! При засипанні СПН у царгу не можна забивати царгу під край, це призводить до критичного захлебу. Для вирішення цього питання консультуйтесь з нашими менеджерами, який обсяг потрібен для вашої колони або царги.


 • Кільця Рашига
  Кільця Рашига

  Щоб надати зерновим, ягідним, фруктовим і солодовим дистилятам більш чистого і м'якого смаку винокури використовують кільця Рашига – мідні насадки для царги. Цей нехитрий елемент перегінної системи робить продукт ще якісніше, смачніше та духмяніше за рахунок очищення напою від сірководню.

  Універсальні мідні кільця для ароматних браг

  Стійкі до агресивних середовищ, насадки з міді не тільки збільшують площу контакту між рідиною і парою, а й вбирають сірчисті з'єднання. Завдяки цьому дистилят очищується від неприємної органолептики. Їх використовують з насадкою Панченкова, яка утримує кільця в колоні на необхідному рівні.

  Переваги кілець Рашига від заводу «Смакуй»

  При їх створенні ми врахували кожну деталь:

  1. Безпека. Кільця виготовлені з очищеної міді. Вони нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

  2. Довговічність. Навіть після десяти циклів використання та очищення насадка збереже початкові характеристики.

  3. Оптимальні габарити. Висота і діаметр виробів рівні та складають по 15 мм. Товщина матеріалу - 1 мм. Такі параметри гарантують кращу пропускну здатність і ефективний розподіл рідини по поверхні.

  Експериментуйте і створюйте ще більш цікаві напої разом з сертифікованою продукцією заводу «Смакуй»!

 • Відведення під витяжку (фланець)
  Відведення під витяжку (фланець)

  Дистиляти для домашнього використання працюють на звичайних кухнях. Якщо у вас встановлена купольна чи вбудована витяжка, яка не змінює розмір, або ви просто бажаєте, щоб колона стояла на відстані від фасаду кухні, тоді вам просто необхідно додатково придбати відведення під витяжку. 

  Відведення під витяжку зміщує колону самогонного апарату на 30 см від центру. При цьому розмірі відведення колона не переважує наповнений куб, та уникає упору колони.

  Дане відведення кріпиться до куба фланцевим з’єднанням. Купити відведення під витяжку для самогонного апарату, можна на сайт компанії “Смакуй”.

 • Заглушка в куб
  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба
  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  До набору входять:

  1. ареометр 0-40%,
  2. ареометр 40-70 %,
  3. ареометр 70-100%,
  4. скляна мірна колба на 100 мл.

  З таким набором ви можете виміряти міцність продукту на будь-якому етапі виробництва. Мірна колба дозволяє швидко набрати необхідний об’єм дистиляту для виміру вмісту спирту в розчині, це допоможе не пропустити відсіч необхідних вам фракцій і отримати максимально якісний продукт.

  Купити набір ареометрів рекомендується всім людям, які виробляють міцний домашній алкоголь. Саме в цьому наборі зібрані найбільш вірні та точні вимірювальні прилади.

  Набір має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників. Купити набір ареометрів з колбою за вигідною ціною можна в інтернет магазині «Смакуй».

Принцип дії самогонного апарату Профі відбір по спирту :

Пари нагріваються в кубі, проходять через царгу з насадками, трубки в склянці і потрапляють в холодильник. Там вони конденсуються і стікають вниз у вигляді флегми, яка затримується в стаканчику. Трубки мають різну довжину, тому флегма починає перетікати через краю нижчою і стікати вниз, зрошуючи насадку. Процес зациклюється, починається тепломассообмін. Колона працює на себе, а фракції так само, як і при паровому відборі шикуються по температурі кипіння. Після того, як колона вийде на режим, настає час для відбору. Для цього у нас є відведення з краном, який виходить з стаканчика. Відкриваємо ректифікації кран. Частина флегми випливає по трубці відводу з стаканчика і потрапляє доохолоджувач, де вона охолоджується і перетворюється в спирт. На першому етапі, при відборі голів, злегка відкриваємо кран, домагаючись швидкості відбору в 1-2 краплі в секунду. Потім відкриваємо кран трохи ширше і відбираємо тіло. Головне завдання на етапі відбору тіла стежити за тим, щоб швидкість відбору була не надто високою. Інакше необхідний обсяг флегми перестане повертатися в царгу, порушиться тепломассообмін і поділу на фракції не відбудеться. Як ми можемо це проконтролювати? За допомогою термометра. Якщо ми занадто багато відбираємо, порушується тепломассообмен, вгору повзуть більш важкі фракції і починає рости температура. Наше завдання стежити, щоб температура в колоні не піднімалася, поки ми відбираємо тіло. Помітили, що показання термометра поповзли вгору зменшуйте відбір.

Переваги використання вузла відбору по спирті:

Як відбору майже не залежить від коливання напору, температури води або напруги в мережі. Все, що потрібно контролювати наскільки сильно відкритий ректифікації кран. Саме він і визначає швидкість відбору. Плюс охолодження підключається за простішою схемою.

Потужний основний холодильник, що підключається до водопостачання, включає систему широких трубок діаметром 8 мм, що визначає високу швидкість конденсації спиртових пар. Пари перетворюються на рідину і в цьому стані повертаються до вузла відбору, звідки направляються через кран ректифікації до малого холодильника. За рахунок збільшення швидкості утворення конденсату нам вдалося значно підвищити продуктивність апарату до 9л/год, це дозволяє заощаджувати час, енергію, що використовується джерелом нагріву, а також воду для охолодження. Крім того, на холодильнику є елемент зв'язку внутрішнього простору ємності з атмосферним тиском, який забезпечує безпечну експлуатацію пристрою, а також дозволяє відвести непотрібні запахи у витяжку за допомогою силіконового шланга.

Поворотне відведення з вузлом відбору дає можливість спиртовмісним парам з царги переходити в основний холодильник, тут же виявляється спиртовмісний конденсат з основного холодильника, який відправляється через ректифікаційний кран в малий холодильник. Електронний термометр дозволяє визначити температуру пари, яка говорить про вміст спирту.

Ректифікаційний кран призначений для регулювання швидкості подачі рідини в додатковий холодильник, від чого залежить якість продукту, який отримується при відборі, де крапельний відбір голів є необхідною.

Малий додатковий холодильник, як і основний, підключається до системи водопостачання та оснащений системою широких трубок, завдяки чому на виході в приймальну ємність подається очищений та охолоджений продукт.

Царга всередині наповнюється сіткою Панченкова, яка сприяє якісному відокремленню флегми від спиртової пари. Флегма осідає на насадці і стікає в куб, а пари піднімаються через вузол відбору головний холодильник.

Контроль рівня рідини дозволяє забезпечити безпеку функціонування апарату за рахунок скидання тиску при надмірному його підвищенні.

Перегінний куб має феромагнітне дно завтовшки 3 мм. за рахунок чого не пригорає брага, а також оснащений ребрами жорсткості, які зміцнюють куб і продовжують термін служби обладнання. Наявність термометрів дозволяє визначити температуру пари в баку, яка є орієнтиром для подачі охолодження у великий і малий холодильники. Зручні ручки роблять переміщення апарату простим та оперативним. Є кран, який служить для зливу барди, що дозволяє унеможливити переміщення пристрою для переливання залишків виробництва вручну.

Розміри апарату "Профі відбір по спирту":

Висота – 115 см;
Діаметр – 51 мм;
Товщина стінок – 1,5 мм.

Розміри куба 37л:

Висота – 50 см;
Діаметр – 31 см;
Діаметр горловини – 13 см;
Товщина кришки – 2 мм;
Товщина стінок – 1 мм;
Товщина дна – 3 мм.

Швидкість перегонки браги: до 9 л / год;
Швидкість перегонки спирту-сирцю: 2л - 2,5 л / год;
Витрата води: 30 л - 45 л / год;
Максимальна міцність продукту: 93 ° - 95 °;
Підігрів: газ, електрична плита, індукційна плита.

Самогонний апарат "Профі відбір по спирту" комплектація 37 л:

 • Місткість 37 л - 1 шт;
 • Царга 50 см – 1 шт;
 • Відведення 90 ° - 1 шт;
 • Вузол відбору спирту – 1 шт;
 • Холодильник – 1 шт;
 • Доохолоджувач – 1 шт;
 • СантехКомплект – 1 шт.

СантехКомплект:

- інструкція – 1 шт;
- насадка Панченкова – 5 м (подарунок);
- термометр електронний – 2 шт;
- баранчики - 22 шт;
- болти – 12 шт;
- кран для зливу браги – 1 шт;
- фланець 165 мм – 1 шт;
- шланг високого тиску – 5 м;
- шланг силіконовий для термометра – 0.1 м;
- шланг силіконовий 8 мм – 1 м;
- шланг силіконовий 8 мм – 0.5 м;
- фум стрічка – 1 шт;
- кран ректифікація – 1 шт;
- прокладка 90 мм – 3 шт;
- прокладка 165 мм – 1 шт;
- прокладка беканітова - 1шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 4 шт.

комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?