Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Старт" 23 л на відкритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 999781
 • Код товару: Самогонный аппарат "Старт" 23 л
  • 0 відгуків
Ціна: 7 690 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • Заглушка в куб
  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Регулятор потужності 3 кВт
  Регулятор потужності 3 кВт

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • ТЕН для самогонного апарату 3кВт
  ТЕН для самогонного апарату 3кВт

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Насадка Панченкова (РПН) мідна
  Насадка Панченкова (РПН) мідна

  Плетіння насадки складається з чотирьох ниток, що перетинаються в одну.

  Склад нитки: мідь, товщиною 0,13 мм кожна. Плетіння дуже тонке, зазори між нитками менше 1 мм, що дозволяє максимально очистити продукт і зміцнити його.

  Для очищення спирту насадку поміщають в царгу самогонного апарату, попередньо скрутивши в тугий рулон. Спиртові пари контактують з насадкою і передають їй частину тепла. Абсорбує сірку! Насадка виключає потрапляння сірки в кінцевий продукт, прискорюючи процес нагрівання і охолодження конденсату і збільшуючи швидкість роботи аппарата.Как результат - летючі домішки з високою температурою кипіння скупчуються на стінках і стікають, а очищені переміщаються далі по колоні.


  Переваги насадки Панченкова:

  • Високий ступінь очищення напою від домішок;

  • Посилення фортеці продукту;

  • Доступна ціна і простота експлуатації. & Nbsp;


  Важливо! Перед першим використанням даної насадки потрібно промивання в розчинах лимонної кислоти або соди для очищення від технічних забруднень.


 • Царга - мідна, діаметр 32 мм (фланець)
  Царга - мідна, діаметр 32 мм (фланець)

  Царга сприяє розподілу на разноплотностние фракції парів дистиляту. Злаки при бродінні виділяють сірчисті з'єднання з неприємним запахом і завдання апарату - їх якісно відокремити. Однак при цьому - зберегти приємний благородний хлібний відтінок, за який так цінується скотч і віскі. З цим завданням успішно справляються мідна царга. Мідь пов'язує сірчисті з'єднання, проте аромат віскі зберігає в первозданному вигляді.


Надійність, доступність та простоту в експлуатації самогонного апарату «Старт» зможуть оцінити навіть ті, хто тільки починає практикуватись в майстерності домашнього варіння алкогольних напоїв. Перегінний куб висотою в 30 см не займає багато місця, а герметичні ущільнювачі виключають незручності, що часто виникають при перегонці дистиляту на звичайних пристроях.

Конструкція самогонного апарату «Старт»

Як і інші апарати компанії «Смакуй», «Старт» має підвищений рівень безпеки. З краном для зливу на кубі можна позбутися гарячого залишку без ризику обпектися. Електронні термометри допомагають уникнути перегріву та дотримуватися всіх температурних режимів під час експлуатації пристрою.

Також в комплектацію самогонного апарату Старт на 23 літри входять:

 • Перегінний куб з харчової нержавіючої сталі. Цей матеріал стійкий до корозії. Він не потребує спеціального обслуговування та відрізняється абсолютною екологічністю. Дно з 3-міліметрової нержавіючої сталі дозволяє нагрівати пристрій на електричній та газовій плиті. Можлива установка дна з феромагнітного матеріалу для використання апарату на індукційних плитах.

 • Колона є цілісним пристроєм. Це полегшує збірку апарату та робить його зручним у застосуванні навіть для тих, хто ніколи не мав справу з процесом самогоноваріння.

Крім перегінного куба на 23 літри та самої колони «Старт», ви отримуєте повний сантехнічний комплект з силіконовими прокладками та ущільнювачами, баранчиками для фіксування складових пристрою, насадками Панченкова, що розділяють спиртові пари, а також шлангами, краном для зливу та іншими додатковими елементами. Устаткування повністю укомплектовано та готове до роботи одразу після збірки.

Купити самогонний апарат Старт в Україні за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині «Смакуй». У стандартній комплектації ви отримаєте ємність на 23 л, колону в повністю зібраному стані від апарату «Старт», фальш-дно та сантехкомплект. При дотриманні всіх умов ви отримаєте чистий домашній продукт з максимальною міцністю в 88° – 90°.

Разміри апарату "Старт": 

Висота - 50 см; Товщіна стінок - 1,5 мм; Діаметр дефлегматору - 32 мм; Діаметр змічнюючої колоні - 1 1/4 дюйма.


Розміри куба 23л модель 2021: 

Висота - 30 см; Діаметр - 31 см; Діаметр горловини - 31 см; Товщина кришки- 3 мм; Товщина стінок - 1 мм; Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 3 л/год; Швидкість перегонки спирту-сирцю: 1,5 л/год; Витрата води: 35-45 л/год; Максимальна міцність продукту: 88°-90° Підігрів: газ, електрична плита.

Комлектація самогонного апарату "Старт" 23 л модель 2021:

 • Ємність 23 л - 1 шт;
 • Аппарат Старт - 1 шт;
 • Фальш-дно - 1 шт;
 • СантехКомплект - 1 шт.

СантехКомплект:

- насадка Панченкова - 2 м; - спиртометр - 1 шт; - термометр електронний - 2 шт; - пруток - 0.6 м; - кран для зливу браги - 1шт; - хомут - 1 шт; - баранчики - 4 шт; - прокладка 90 мм - 1 шт; - швидкоз'єм 1/4 - 5 шт; - швидкоз'єм 1/2 - 1 шт; - фум.стрічка - 1 шт; - прокладка під хомут - 1 шт; - шланг высокого тиску - 5 м; - шланг силіконовий - 0.5 м; - шланг силіконовий для термометрів - 0.1 м; - інструкція - 1 шт.

 • комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре