Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Старт" 37 л на відкритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 999782
 • Код товару: Самогонный аппарат "Старт" 37 л
  • 1 відгуків
Ціна: 7 950 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • Заглушка в куб
  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Регулятор потужності 3 кВт
  Регулятор потужності 3 кВт

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • ТЕН для самогонного апарату 3кВт
  ТЕН для самогонного апарату 3кВт

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Насадка Панченкова (РПН) мідна
  Насадка Панченкова (РПН) мідна

  Плетіння насадки складається з чотирьох ниток, що перетинаються в одну.

  Склад нитки: мідь, товщиною 0,13 мм кожна. Плетіння дуже тонке, зазори між нитками менше 1 мм, що дозволяє максимально очистити продукт і зміцнити його.

  Для очищення спирту насадку поміщають в царгу самогонного апарату, попередньо скрутивши в тугий рулон. Спиртові пари контактують з насадкою і передають їй частину тепла. Абсорбує сірку! Насадка виключає потрапляння сірки в кінцевий продукт, прискорюючи процес нагрівання і охолодження конденсату і збільшуючи швидкість роботи аппарата.Как результат - летючі домішки з високою температурою кипіння скупчуються на стінках і стікають, а очищені переміщаються далі по колоні.


  Переваги насадки Панченкова:

  • Високий ступінь очищення напою від домішок;

  • Посилення фортеці продукту;

  • Доступна ціна і простота експлуатації. & Nbsp;


  Важливо! Перед першим використанням даної насадки потрібно промивання в розчинах лимонної кислоти або соди для очищення від технічних забруднень.


 • Царга - мідна, діаметр 32 мм (фланець)
  Царга - мідна, діаметр 32 мм (фланець)

  Царга сприяє розподілу на разноплотностние фракції парів дистиляту. Злаки при бродінні виділяють сірчисті з'єднання з неприємним запахом і завдання апарату - їх якісно відокремити. Однак при цьому - зберегти приємний благородний хлібний відтінок, за який так цінується скотч і віскі. З цим завданням успішно справляються мідна царга. Мідь пов'язує сірчисті з'єднання, проте аромат віскі зберігає в первозданному вигляді.


«Сила» самогонного апарату «Старт» – в невисокій ціні та легкій експлуатації. Поводження з таким пристроєм не потребує особливих навичок: достатньо спробувати один раз, щоб почати активно практикуватися в майстерності приготування домашніх алкогольних напоїв.

Переваги апарату для самогоноваріння «Старт»

Самогонний апарат «Старт» виготовлений з харчової нержавіючої сталі. Дно ємності виконано з корозієстійкого матеріалу і має товщину 3 мм, що дозволяє експлуатувати обладнання на газової або електричної варильної поверхні. При необхідності на пристрій можемо додатково встановити феромагнітне дно для роботи на індукційній плиті.

В інтернет-магазині «Смакуй» можна купити самогонний апарат «Старт» в Україні безпосередньо від виробника. У базову комплектацію входять:

 • Перегінний куб на 37 літрів. Його кришка фіксується на хомуті, що підтримує герметичність під час варіння.
 • Фальш-дно – забезпечує рівномірний нагрів та виключає підгоряння браги.
 • Цільна колонна. Пристрій такого типу збирається без зусиль, що полегшує завдання початківцю-винокуру чи самогоннику. Функціонально колона не відрізняється від більш професійного обладнання, адже так само включає царгу, дефлегматор, відвід та холодильник.
 • Сантехнічний комплект з допоміжними елементами. Ущільнювачі у вигляді прокладок забезпечують герметичність апарату і перешкоджають появі запаху. Електронні термометри дозволяють контролювати температуру в апараті та колоні на всіх етапах виготовлення дистиляту.

Незважаючи на місткість, самогонний апарат «Старт» на 37 літрів малогабаритний. У його склад входить куб висотою в 50 см і діаметром 31 см, який дозволяє виробляти достатню кількість продукту для домашнього використання. У зібраному стані разом з колоною загальна висота пристрою становить 1 м, що зручно навіть для малогабаритної кухні. У базовій комплектації ви отримаєте не тільки ємність на 37 л і зібрану колону «Старт», але також сантехкомплект і фальш-дно. Доступність, легкість поводження та невеликі розміри апарата не впливають на міцність продукту, максимальний показник якого залишається в межах 88 ° - 90 °.

Розміри апарату "Старт":

Висота - 50 см;
Товщина стінок - 1,5 мм;
Діаметр дефлегматора - 32 мм;
Діаметр зміцнює колони - 1 1/4 дюйма.

Розміри куба 37л модель 2021:

Висота - 50 см;
Діаметр - 31 см;
Діаметр горловини - 31 см;
Товщина кришки - 3 мм;
Товщина стінок - 1 мм;
Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 3 л / год;
Швидкість перегонки спирту-сирцю: 1,5 л / год;
Витрата води: 35-45 л / год;
Максимальна міцність продукту: 88 ° -90 °
Підігрів: газ, електрична плита.

Комплектація самогонного апарату "Старт" 37 л модель 2021:

 • Ємність 37 л - 1 шт;
 • Апарат Старт - 1 шт;
 • Фальш-дно - 1 шт;
 • СантехКомплект - 1 шт.

СантехКомплект:

- насадка Панченкова - 2 м;
- спиртометр - 1 шт;
- термометр електронний - 2 шт;
- пруток - 0.6 м;
- кран для зливу браги - 1шт;
- хомут - 1 шт;
- баранчики - 4 шт;
- прокладка 90 мм - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 5 шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- фум.стрічка - 1 шт;
- прокладка під хомут - 1 шт;
- шланг высокого тиску - 5 м;
- шланг силіконовий - 0.5 м;
- шланг силіконовий для термометрів - 0.1 м;
- інструкція - 1 шт.

комплектація може бути змінена.

Сергій

Заказ отрімав вчастно, помплектація повна як була заявлена. При первиному осмотри все гарно. Після того як спробую апарат в дії напишу відгук.

Переваги: апарат зроблен дуже качествено та професійно.
Недоліки: поки не має
Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре