Зворотний дзвінок

Ректифікаційна колона 37л на закритому кубі фланець

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 7775568
 • Код товару: Профи Ректификация 37л
  • 0 відгуків
Ціна: 10 140 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • ТЕН для самогонного апарату 3кВт
  ТЕН для самогонного апарату 3кВт

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь
  Спірально-призматична насадка (СПН) нержавіюча сталь

  Спірально-призматичні насадки або СПН з неіржавіючої сталі – це найкрааще наповнення для царг і ректифікаційних колон. В сучасних дистиляторах саме вони відповідають за підвищення спиртовмісту, а відповідно і чистоту продукту. Їх призматична форма дозволяє пропускати пар затримуючи флегму на поверхні тим самим розбиваючи його на фракції, які ви в подальшому будете відсікати.

  Дуже важливе зауваження! При засипанні СПН у царгу не можна забивати царгу під край, це призводить до критичного захлебу. Для вирішення цього питання консультуйтесь з нашими менеджерами, який обсяг потрібен для вашої колони або царги.


 • Заглушка в куб
  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба
  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  До набору входять:

  1. ареометр 0-40%,
  2. ареометр 40-70 %,
  3. ареометр 70-100%,
  4. скляна мірна колба на 100 мл.

  З таким набором ви можете виміряти міцність продукту на будь-якому етапі виробництва. Мірна колба дозволяє швидко набрати необхідний об’єм дистиляту для виміру вмісту спирту в розчині, це допоможе не пропустити відсіч необхідних вам фракцій і отримати максимально якісний продукт.

  Купити набір ареометрів рекомендується всім людям, які виробляють міцний домашній алкоголь. Саме в цьому наборі зібрані найбільш вірні та точні вимірювальні прилади.

  Набір має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників. Купити набір ареометрів з колбою за вигідною ціною можна в інтернет магазині «Смакуй».


Завдяки своїй будові колона ректифікації повністю очищає кінцевий напій від сивушних масел і домішок. На відміну від дистиляції якість самої сировини не має такої ключової ролі, оскільки органолептика в кінцевому напої практично відсутня. В результаті виходить спирт міцністю до 96,6%. Використовувати його можна для виробництва горілки, настоянок та інших спиртних напоїв. Ректифікація це розділення бінарних або багатокомпонентних сумішей за рахунок противоточного масо-і теплообміну між парою і рідиною. Частини ректифікаційної колони забезпечують послідовний процес: Випарний куб зберігання і нагрівання кубової рідини Колона тепломассообмін всередині самої колони за рахунок насадки Вузол відбору відбір флегми і ректифікату.

Механізм роботи ректифікаційної колони:

Куб наповнюють максимум на 80% обсягу. Перед включенням установки обов'язково перевіряють герметичність з'єднань і збірки, перекривають вузол відбору ректифікату і подають охолоджуючу воду. Після включення рідина в кубі доводиться нагрівачем до кипіння. Пара, що утворилася піднімається вгору по колоні, потім потрапляє в охолоджувач, де конденсується (з'являється флегма) і по стінках труби повертається в рідкому вигляді в нижню частину колони, на зворотному шляху контактуючи з піднімається паром на тарілках або насадках. Під дією нагрівача флегма знову стає паром, а пар вгорі знову конденсується холодильником. Процес стає циклічним, обидва потоки безперервно контактують один з одним. Після стабілізації (пара і флегми досить для рівноважного стану) у верхній частині колони скупчуються чисті (поділені) фракції з найнижчою температурою кипіння (метиловий спирт, оцтовий альдегід, ефіри, етиловий спирт), внизу з найвищою (сивушні масла). У міру відбору нижні фракції поступово піднімаються вгору по колоні. При стабільній температурі з відбором тіла труднощів не виникає.
Якість домашнього алкоголю залежить не тільки від рецепта і сировини, що використовується для його виробництва. В даному випадку велику роль відіграє обладнання, що застосовується для перегонки браги. Відома в нашій країні ТМ Смакуй пропонує потенційним покупцям комплект Ректификация - 37 л., Що дозволяє виготовляти якісний спирт, в якому майже повністю відсутні шкідливі домішки. Обладнання що розглядається дозволяє майже повністю очистити готовий продукт від домішок, а продуктивності колони ректифікації на 20% вище, чим у звичайного самогонного апарату.

Купуючи комплект Ректификация - 37 л., Ви отримаєте можливість робити найрізноманітніші алкогольні напої з високими смаковими якостями, без специфічного запаху і небезпечних для здоров'я домішок.

Розміри апарату "Профі Ректифікація":

Висота – 170 см;
Діаметр – 51 мм;
Товщина стінок – 1,5 мм;

Розміри куба 37л:

Висота – 50 см;
Діаметр – 31 см;
Діаметр горловини – 13 см;
Товщина кришки – 2 мм;
Товщина стінок – 1 мм;
Товщина дна – 3 мм.

Швидкість перегонки: 1 л/год;
Витрата води: 30-40 л/год;
Максимальна міцність продукту: 96.6 °;
Нагрівання: газ, електрична плита, індукційна плита.

Комплектація самогонного апарату "Профі Ректифікація" 37л:

 • Ємність 37 л - 1 шт;
 • Царга 120 см – 1 шт;
 • Вузол відбору спирту - 1 шт;
 • Доохолоджувач – 1 шт;
 • Холодильник – 1 шт;
 • СантехКомплект – 1 шт.

СантехКомплект:

- насадка Панченкова – 5 м (ПОДАРУНОК);
- інструкція – 1 шт;
- термометр – 2 шт;
- баранці – 18 шт;
- болти – 12 шт;
- кран для зливу браги – 1 шт;
- швидкознімний кран ректифікація – 1 шт;
- фланець 165 мм – 1 шт;
- фум стрічка – 1 шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 4 шт;
- прокладка 165 мм – 1 шт;
- прокладка 90 мм – 4 шт;
- прокладка паранітова – 1 шт;
- шланг силіконовий для термометра – 0.1 м;
- шланг силіконовий 12 мм – 0.5 м;
- шланг силіконовий 8 мм – 0.5 м;
- шланг високого тиску – 5 м.

комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?