Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Практик" на закритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 888558
 • Код товару: Практик 15л
  • 0 відгуків
Ціна: 7 873 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • ТЕН для самогонного апарату 3кВт
  ТЕН для самогонного апарату 3кВт

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Спірально-призматична насадка (СПН) мідна
  Спірально-призматична насадка (СПН) мідна

  Спірально-призматичні насадки або СПН з міді – це найкрааще наповнення для царг і ректифікаційних колон.  Її використовують для перегону зернових та фруктових браг, адже саме вони забирають на себе сірку та інші шкідливі домішки. В сучасних дистиляторах саме вони відповідають за підвищення спиртовмісту, а відповідно і чистоту продукту. Їх призматична форма дозволяє пропускати пар затримуючи флегму на поверхні тим самим розбиваючи його на фракції, які ви в подальшому будете відсікати.

  Дуже важливе зауваження! При засипанні СПН у царгу не можна забивати царгу під край, це призводить до критичного захлебу. Для вирішення цього питання консультуйтесь з нашими менеджерами, який обсяг потрібен для вашої колони або царги.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба
  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  До набору входять:

  1. ареометр 0-40%,
  2. ареометр 40-70 %,
  3. ареометр 70-100%,
  4. скляна мірна колба на 100 мл.

  З таким набором ви можете виміряти міцність продукту на будь-якому етапі виробництва. Мірна колба дозволяє швидко набрати необхідний об’єм дистиляту для виміру вмісту спирту в розчині, це допоможе не пропустити відсіч необхідних вам фракцій і отримати максимально якісний продукт.

  Купити набір ареометрів рекомендується всім людям, які виробляють міцний домашній алкоголь. Саме в цьому наборі зібрані найбільш вірні та точні вимірювальні прилади.

  Набір має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників. Купити набір ареометрів з колбою за вигідною ціною можна в інтернет магазині «Смакуй».


Купити самогонний апарат і створити свій крафтовий продукт, а не самогон, це не фантазія, це реальність. Самогонний апарат Практик стане незамінним помічником у цьому.

Виготовлений із нержавіючої сталі дозволяє без побоювання нагрівати сусло до потрібної температури. Куб об'ємом 15 л дозволяє переробити за раз 12 л браги. Це ідеально для невеликих обсягів. У закритому кубі самогонного апарату можна переганяти будь-яку брагу (цукрову, зернову, фруктову) попередньо процідивши від великих частинок. Закритий куб самогонного апарату обладнано виходом під кульовий кран для зливу браги та місцем для приєднання термометра.

Колона1,5” на кламповому з'єднанні - розроблена таким чином, щоб мінімізувати вашу працю, швидко збирати і розбирати, а також перебудовувати колону під необхідний для вас режим, при цьому не втрачаючи герметичності. Правильно налаштована колона працює без збоїв, дозволяє правильно відібрати фракції та отримати дистилят міцністю до 93%. А всі ми знаємо чим міцніше самогон тим менше домішок у ньому.

Аксесуари та комплектуючі для самогонного апарату дозволяє зібрати налаштувати його роботу. До нього входить сантехкомплект для підключення до проточної води, набір силіконових ущільнювачів, 2 термометри для контролю температури в кубі та колоні Самогонний апарат від виробника “Смакуй” - це найкраща якість, використання тільки надійних матеріалів, повний комплект аксесуарів, докладна інструкція з експлуатації та 5 РОКІВ ГАРАНТІЇ. Ми гарантуємо вам технічну підтримку та професійну допомогу у вирішенні питань.


Розміри апарату "Практик":

Висота - 80 см;
Діаметр - 40 мм;
Товщина стінок - 1,5 мм;

Розміри куба 15л модель 2020:

Висота - 20 см;
Діаметр - 31 см;
Діаметр горловини - 13 см;
Товщина кришки - 2 мм;
Товщина стінок - 1 мм;
Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 3 л - 4 л / год;
Витрата води: 35л - 45 л / год;
Максимальна міцність продукту: 90 ° - 93 °;
Підігрів: газ, електрична плита.

Комплектація самогонного апарату "Практик" 15 л модель 2020:

 • Ємність 15 л модель 2020 - 1 шт;
 • Царга (1.5 дюйма) 50 см - 1 шт;
 • Дефлегматор (1.5 дюйма) - 1 шт;
 • Відведення (1.5 дюйма) 90 ° - 2 шт;
 • Холодильник (1.5 дюйма) - 1 шт;
 • Сантехкомплект - 1 шт.

Сантехкомплект:

- інструкція - 1 шт;
- насадка Панченкова - 3 м (подарунок);
- термометр електронний - 2 шт;
- баранчики - 6 шт;
- кран для зливу браги - 1 шт;
- фланець 165 мм - 1 шт;
- шланг високого тиску - 5 м;
- шланг силіконовий для термометра - 0.1 м;
- шланг силіконовий 12 мм - 0.5 м;
- фум стрічка - 1 шт;
- хомут-Кламп - 5 шт;
- прокладка Кламп - 5 шт;
- прокладка 165 мм - 1 шт;
- прокладка беканітовая - 1шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 4 шт.

комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре