Зворотний дзвінок

Сухопарники

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

Класика самогоноваріння, яка славиться простотою використання та доступною ціною - самогонний апарат із сухопарником. Він займає мало місце на кухні. Як джерело нагріву можуть бути: газова, електрична та індукційна піч. За бажанням додатково можна встановити ТЕН.

Дистилятор із сухопарником: вибираємо разом із «Смакуй»

Конструкція самогонного дистилятора являє собою комплект, що складається з куба (можливий максимальний об'єм 60 л) і цільної колони висотою 32 см, що складається з труби, ввареної кришки для вертикального сухопарника і холодильника. На ньому ви зможете отримати самогон із вмістом спирту до 80%.

Вибирайте правильний розмір перегінного куба
Ви повинні враховувати, що перегінний куб не можна заливати до країв. Залишайте паровий об'єм, інакше не уникнути бризок. Це означає, що брага потраплятиме в сухопарник, вимиваючи сивушні олії. Максимальна заповнюваність 85% для цукрових та 65% для фруктових або зернових браг.

Ви можете вибрати конструкцію куба

  1. Закритого типу – кришка приварена до країв куба та в центрі є отвір під фланець. Основні переваги - герметичність та ціна.
  2. Відкритого типу – кришка повністю відкривається. Герметичність забезпечується за рахунок з'єднання з кубом типу кламп (силіконова прокладка одягається на краї куба, зверху максимально рівно ставиться кришка і затягується хомутом) Переваги: ​​наявність фальш-дна для роботи з густим суслом, зручність в обслуговуванні.
  3. З конусною кришкою. Принцип конструкції такий самий як у відкритого, але форма кришки конус. Переваги: ​​конусна кришка збільшує паровий об'єм та дозволить залити більше браги на перегонку.

Навіщо потрібний сухопарник для самогонного апарату

Робота такої колони неможлива без сухопарника. Ця деталь самогонного апарату в якому конденсуються сивушні олії та знижує концентрацію шкідливих речовин у напої. Принцип роботи:

  • Пара піднімається з колони і через трубку потрапляє банку
  • Відбувається охолодження, і важкі сивушні олії конденсуються на дні банки.
  • Легка, очищена пара виходить і охолоджується в холодильнику. Домашній самогон зливається в іншу ємність.

Щоб смак продукту був чистим, важливою є швидкість перегону. Чим вона менша, тим більше шкідливих домішок накопичуються в сухопарнику.

Купити недорогий самогонний апарат із сухопарником в Україні

В інтернет магазині Смакуй ви зможете вибрати недорогий самогонний апарат із сухопарником за вигідною ціною. Купуючи у нас ви не тільки отримаєте повну консультацію, але детальну інструкцію та 5 років гарантії на будь-який самогонний апарат нашого виробництва. Сайт smakui - це місце, де можна купити будь-який самогонний апарат в Україні.