Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Класик" 23 л на відкритому кубі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 999778
 • Код товару: Самогонный аппарат "Классик" 23 л
  • 1 відгуків
Ціна: 6 803 грн.
Виберіть бажаний об'єм куба:
Наявність: В наявності
З цим товаром часто купують:
 • ТЕН для самогонного апарату 3кВт
  ТЕН для самогонного апарату 3кВт

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Вугільна колона
  Вугільна колона

  В якості простої, але ефективної очисної споруди використовується вугільна колона для фільтрації самогону. Вона очищає дистилят з цукрових браг від неприємних запахів і присмаку сивушних масел.

  Для чого потрібна вугільна колона

  Фільтрація вугіллям добре працює вже після першої перегонки на розбавленому до 40-45 ° дистиляті. Завдяки колоні спирт-сирець очищається від складних сивушних складових, і на наступну перегонку продукт відправляється вже очищений з вирівняною органолептикою.

  Вугільну колону використовують переважно для цукрових браг, адже з фруктових, ягідних або зернових дистилятів разом з шкідливими домішками вугілля видаляє і запашні нотки.

  Де купити вугільну колону для очищення дистиляту

  Завод-виробник «Смакуй» виготовляє і поставляє на ринок обладнання для самогоноваріння більш 7 років. За цей час ми не раз створювали напої за класичними рецептами або ставили власні експерименти і зрозуміли, що хороша фільтруюча система часом просто необхідна. Саме тому ми пропонуємо купити вугільну колону для очистки самогону, яка пройшла численні випробування експертами «Смакуй» і нашими чуйними клієнтами.

  • Вугільна колона «Смакуй» створена з якісної нержавіючої сталі AISI 304. Вона не окислюється, не ламається і роками виглядає презентабельно.
  • Конструкція колони продумана так, щоб робота з нею була максимально необтяжливою. На її нижній частині розташовуються три ніжки для утримання на трилітровій банці. Кришка без різьблення оснащена вхідним, а дно - вихідним штуцером для закріплення шлангу. Висота колони – 28 см, об'єм – 200 мл. Щоб її наповнити вугіллям для однієї перегонки, буде потрібно 40-45 г сировини.

  Звертайтеся до менеджерів «Смакуй», щоб купити вугільну колону і радувати себе і своїх знайомих гідним домашнім алкоголем.

 • Вугілля Кокосове для самогоноваріння
  Вугілля Кокосове для самогоноваріння

  Активоване кокосове вугілля має не аби яку популярність в самогоноварінні, адже значно покращує якість кінцевого продукту поглинаючи в себе як можна більше шкідливих часточок та сивушних масел. Все це відбувається завдяки великої кількості мікропор, які вступаючи в контакт з рідиною починають в дуже активну реакцію. Створюється уява, що рідина кипить.

  Що робить кокосове вугілля най популярнішим серед усіх засобів очищення самогону:

  • Мала витрата. Майже в 5 раз менший ніж  березовому вугіллі.
  • Відсутність пилу. Вам не потрібно буде позбуватись найменших пилинок, що є в березовому вугіллі. Тому це пришвидшує процес очищення вашого продукту.
  • Екологічність. Ніяких мінеральних домішок, чи невідомих для вас компонентів.

  Деякі самогонники фільтрують свій напій через покупні картриджі для очищення води. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО. Адже вода та отриманий вами дистилят це різні рідини, і то що добре для води, може погіршити якість вашого продукту.


  Як користуватись кокосовим вугіллям.

  Розбавте водою ваш продукт. Очищувати можна, як після першої перегонки, при отриманні спиртосерцю, так і після другої, коли ви отримали високоградусний дистилят. Але обов'язково фільтрується тільки розбавлений продукт, який має градус не більше 40%. Це робиться тому що вода послаблює зв'язок молекул спирту, тим самим вивільняючи шкідливі речовини та сивушні масла і вугіллю легше абсорбувати їх. Наповнюйте банку або вашу обрану ємність так, щоб рідина була нижче горловина на 2-3 пальці.

  Вимірте необхідну порцію кокосового вугля. Пропорція на 1 літр дистиляту міцністю 40 градусів потрібно 4-5 грам кокосового вугілля, або не повна столова ложка на 1 л.

  Додайте вугілля. Не лякайтесь,  вода не закипіла, так активований кокосовий вуголь абсорбує на себе шкідливі домішки та забирає на себе сивушні та інші масла. Помішуйте та тримайте кокосовий вуголь в контакті з рідиною НЕ БІЛЬШЕ 40 ХВИЛИН. Потім він починає віддавати абсорбовані шкідливі речовини.

  Користуйтесь вугіллям не більше одного разу. Навіть якщо ви його обробите кип'ятком ви не позбавите його від всіх шкідливих речовин
 • Вугілля Березове для самогоноваріння
  Вугілля Березове для самогоноваріння

  Березовий активоване вугіллязастосовується для очищення самогону від сивушних масел. Застосувавши вугілля, ви зможете очистити спирт сирець не тільки від сивушних масел, але і так само від сторонніх запахів. Покладіть 1-2 столові ложки вугілля добре збовтайте, залиште на 8-10 годин. Профільтруйте.

  Продається на вагу.

Проста конструкція, оригінальний дизайн і мінімальна ціна роблять самогонний апарат «Класик» вигідним придбанням для тих, хто бажає попрактикуватися в мистецтві створення домашніх алкогольних напоїв. Пристрій складається з перегінного куба, сухопарник-банки та охолоджувача, що спрощує його застосування навіть тим цінителям, які лише починають практикуватись у самостійному створенні міцного напою .

Чому варто купити самогонний апарат «Класик»

 • Обладнання оснащене всім необхідним для отримання якісного дистиляту і готове до роботи відразу після збірки. Для запуску процесу самогоноваріння, залийте брагу в перегінний куб і поставте ємність на вогонь.
 • Товщина дна в 3 мм забезпечує рівномірний нагрів і дозволяє використовувати пристрій на всіх типах варильних поверхонь: електрика, газ, індукція.
 •  Особливістю самогонного апарату «Класик» є наявність банки-сухопарника. У ній осідають бризки браги і конденсуються «сивушні масла». Для ароматизації та насичення продукту новим смаком в банку можна додавати сировину у вигляді трав, спецій, ягід. Потім пара надходить в охолоджувач, де перетворюється в рідку фазу та переміщується в приймальну ємність.
 • Надійність і довгий термін експлуатації апарату забезпечує харчова нержавіюча сталь. Установка безпечна і довговічна, адже повністю герметизована за рахунок з'єднання деталей за допомогою надійного хомута. Електричний термометр, що входить до складу, дозволяє контролювати температуру всередині перегінного куба. Силіконові прокладки та ущільнювач забезпечують герметичність установки та перешкоджають проникненню специфічного запаху в приміщення.

Власники апарату «Класик» від виробника «Смакуй» можуть готувати в домашніх умовах самогон, ром, кальвадос, віскі, додавати їм незвичайний присмак і аромат, щоб дивувати друзів напоями, виготовленими за індивідуальним рецептом.

Розміри апарату "Класик":

Висота - 32 см;
Товщина стінок - 1,5 мм;

Розміри куба 23л модель 2021:

Висота - 30 см;
Діаметр - 31 см;
Діаметр горловини - 31 см;
Товщина кришки - 3 мм;
Товщина стінок - 1 мм;
Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 2-2,5 л / год;
Витрата води: 35-45 л / год;
Максимальна міцність продукту: 80 °
Підігрів: газ, електрична плита.

Комплектація самогонного апарату "Класик" 23л модель 2021:

 • Ємність 23 л - 1 шт;
 • Апарат "Класик" - 1 шт;
 • Банку (сухопарник) - 1 шт;
 • Фальш-дно - 1 шт;
 • Сантехкомплект - 1 шт.

Сантехкомплект:

- спиртометр - 1 шт;
- термометр електронний - 1 шт;
- кран для зливу браги - 1 шт;
- хомут - 1 шт;
- баранчики - 4 шт;
- бистроз’єм 1/4 - 3 шт;
- бистроз’єм 1/2 - 1 шт;
- прокладка 90 мм - 1 шт;
- прокладка під хомут - 1 шт;
- ущільнювач силіконовий сухопарник - 1 шт;
- шланг високого тиску - 5 м;
- шланг силіконовий - 0.2 м;
- шланг силіконовий для термометра - 0.05 м;
- фум.лента - 1 шт;
- інструкція.

комплектація може бути змінена.

Владислав

Спасибі за апарат якісний матеріал і також дякую за гарний професійну розповідь. Також за угольну колону яка була знахідкою для вишуканого вкусу продукта .Я надалі буду рекомендувати ваші продукти всім

Переваги: Качество матеріалу а також збірка .
Недоліки: Чекав неділю
Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре