Зворотний дзвінок

Колона Профі

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль: 420153
 • Модель: Колона Профі
  • 8 відгуків

Пристрій і принцип роботи дистилятора Профі:

Кожен дистиллятор складається з царги (труба по якій йдуть пари), дефлегматора (предохладітель, який повертає охолоджену флегму назад в царгу), відведення на 180 градусів і основного холодильника з трьома перегородками всередині (для охолодження парів води, спиртовмісних парів).

 1. Царга є трубою з нержавіючої харчової сталі марки AISI 304 діаметром 50,8 мм довжиною 50 см. У трубу (царгу) встановлюється Регулярна насадка Панченкова (РПН), спірально призматическая насадка (СПН), або мідні кільця Рашига, що дозволяє пару (проходить крізь насадку) очиститися від сторонніх домішок і поліпшити якість дистильованої води або спиртовмісної рідини.
 2. Дефлегматор є труби діаметром 50,8 мм. Довжиною 20 см всередині якої приварені трубки діаметром 10 мм (кожухотрубний тип охолодження). З боків приварені штуцера підведення і відведення води в сорочку охолодження.
 3. Відведення 180 градусів, дозволяє відвести основний холодильник вниз.
 4. Основний холодильник є трубою діаметром 50,8 мм. довжиною 35 см, всередині якої проходять 7 трубок діаметром 8 мм. Так само всередині труби приварені 3 перегородки з прорізами. Перегородки потрібні для перешкоди води, що подається в холодильник в результаті чого зменшується витрата води, що подається і поліпшується конденсація парів. Перевернувши основний холодильник вгору його можна використовувати при ректифікації спиртовмісних рідин

Всі типи зв'язку дистилятора скріплюються між собою фланцевими сполуками.

Розміри:

Висота - 80 см;
Товщина стінок - 1,5 мм;
Діаметр - 51 мм.

Швидкість перегонки браги - 5 - 7 л / год;
Швидкість перегонки спирту-сирцю - 2 - 2,5 л / год;
Витрата води - 35-45 л / год;
Максимальна міцність продукту - 93-95 град.

Комплектація:

 • Царга 50 см - 1 шт;
 • Дефлегматор - 1 шт;
 • Відведення 180 ° - 1 шт;
 • Холодильник - 1 шт;
 • Сантехкомплект - 1 шт.

Сантехкомплект:

- термометр - 1 шт;
- шланг армований ПВХ 8 мм - 5 м;
- штуцер 1/2 на 8 мм - 1 шт;
- фум стрічка - 1 шт;
- шланг 4-2 для термометрів - 0,5 м;
- штуцер 1/4 мама - 4 шт;
- шланг 12 мм - 0,5 м;
- інструкція - 1 шт;
- силіконова прокладка 90 мм - 5 шт;
- болти - 22 шт;
- баранчики 22 шт.

комплектація може бути змінена.

Веремчук Иосиф

Добрый день. Долго выбирал какой аппарат купить но в итоге свой выбор сделал в пользу аппарата " Смакуй Профи 50л". Правда пришлось немного подождать отправку (около недели) , но ожидания себя оправдали на все 100%. Аппарат испробовал на следующий день после получения .Собирается легко и быстро все предельно просто и понятно .Результат порадовал , готовый продукт вышел очень хорошего качества . Отдельная благодарность менеджеру Игорю за понимание и рекомендации.

Переваги: Простота использования , внешний вид , качество продукта.
Недоліки: Пока не заметил.

Базиленко Андрей

Аппарат понравился, но не прислали в комплекте игольчатый кран и 2 тройника. Я же при получении не могу полностью проверить комплектацию оборудования. Прошу выслать.

Стойков Юрий Анатольевич

Спасибо за аппарат! Брал профи на 30 литров. Компания Смакуй просто профи, это наверное лучшие в своём сегменте профессионалы. Аппарат просто супер, внешний вид как на международную выставку. А продукт который получил, и рядом не стоит с дорогой водкой.

Павленко Віталій

"Доброго дня. Замовив отримав та вже протестував апарат 30 л. комплектації профі , в загальному задоволений , ціна та якість апарата на відмінно , враховані всі мої побажання, якість кінцевого продукту я навіть незнаю як оцінить одним словом (бомба ) чистий як сльоза , едине що при першій зборці невиявив в комплекті хомутів не знаю чи не положили при комплектації чи при пересилці десь ділись тму що упаковка була потріпана , мусів доукомплектовувать. Дякую!

Олег Романов

Доброго дня.Заказал аппарат Смакуй профи 30 литров с отводом под вытяжку .Аппарат получил через 2 дня .Комплектация понравилась все качественное .Сборка проста. Качество самогона мне и знакомым очень понравилось Спасибо за консультацию консультанту Игорю все рассказал и дал хорошие советы Советую этот аппарат.

Владимир Игнатьевич

Аппаратом "Профи-20", в основном доволен, соотношение цена-качество соответствует; подробности, возможно, позже с опытом. Большая благодарность персонально консультанту Оксане за внимание и профессионализм при выполнении заказа. Прошу выслать мне в качестве бонуса или подарка джин-корзину. С уважением Владимир Игнатьевичс

Остапчук Олег

Замовив апарат Смакуй 20л профі. Доставлений був на 3й день Новою Поштою. Немає жодних нарікань щодо комплектації. Викликає задоволення зовнішній вигляд, простота збирання та зручність у використанні. Особлива подяка менеджерам за пораду придбати додатково трубу для оминання витяжки, інакше б цей диво апарат не підійшов бі до моєї кухні. Зробив перший перегон досить швидко (що радує), отримав близько 5л спирту-сирцю градусів 50. На разі усім задоволений, дякую.

Переваги: Викликає задоволення зовнішній вигляд, простота збирання та зручність у використанні

Ігор

Доброго дня. Вже багато років захоплююся виробництвом самогону, тому довго вибирав новий самогонний апарат. Вирішив придбати Смакуй Профі 50л з електротеном. Доставили мені апарат за три дні, оплатив, забрав. В той же день ввечері почав варити. Враження тільки позитивні. Самогон виходить не тільки міцний, але і дуже смачний. Особлива подяка менеджеру Оксані за рекомендацію придбати саме цей апарат.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?