Зворотний дзвінок

Царга нержавіюча фланець 1,5 дюйма 50 см

  • Виробник: Смакуй
  • Артикуль: 014761
  • Модель: Царга нержавіюча фланець 1,5 дюйма 50 см
    • 0 відгуків
Царга нержавіюча фланець 1,5 дюйма 50 см
image-description
575 грн.
Наявність: В наявності
faq

Царга це тіло колони, її центральна частина. Тепло і масообмін, що є принципом дії ректифікаційної колони, протікає саме тут. Царга виготовлена ​​з нержавіючої сталі, стійка до пар спирту, а так само довговічна. Царга може використовуватися як для отримання спирту-ректифікату, так і для зміцнення самогону із збереженням смаку та аромату продукту.

Регулюючи кількість насадок можна зміцнювати кінцевий продукт. Максимальна кількість НВП (насадка Панченкова) – 5шт. Максимальна кількість СПН залежить від розміру самої спірально-призматичної насадки і може змінюватись від 0,5 кг до 1 кг. Кільця Рашига, 0,5 - 0,7 кг. Чим щільніше буде забита царга, тим чистішим буде ректифікат, а так само повільніше робота самої колони. При щільному забиванні царги рекомендуємо встановлювати додатково діоптр між царгою та дефлегматором, для уникнення захлину колони.

Купити царгу з фланцевим з'єднанням, а також інші аксесуари на сайті компанії "Смакуй". Гарантуємо вам, високу якість та повну консультацію щодо роботи з нашими виробами.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?