Зворотний дзвінок

Дефлегматор (Кламп)

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль: 420157
 • Модель: Дефлегматор (Кламп)
  • 0 відгуків
Дефлегматор (Кламп), зображення 1
-16 %
Акція

Щоб підвищити міцність напою, позбутися від важких домішок і сивушних масел використовується дефлегматор, купити який ви можете в інтернет-магазині «Смакуй». Цей елемент самогонних апаратів також називається «зміцнюючий холодильник». Він вбудовується в бражної колону перед поворотною аркою і допомагає підвищувати якість напою. Компанія «Смакуй» пропонує дефлегматор в Україні, створений для виготовлення якісного домашнього алкоголю, позбавленого хімічних домішок і низькосортної органолептики.

Посилення бражної колони - перегонка з дефлегматором

По суті, дефлегматор в зв'язці з царгой є вдосконаленою версією сухопарнику, посиленого масою позитивних опцій:

 1. Дозволяє отримати продукт міцністю 90-94 °. У цьому самогонний апарат з «зміцнює холодильником» поступається тільки ректифікаційної колоні.
 2. Усуває неприємну органолептиком. Саме відсутність сивушних домішок позначається на м'якості продукту і його питних якостях. При грамотному відборі голів і хвостів спирт практично повністю позбавляється неприємних запахів і присмаків.
 3. Працює в декількох режимах. Апарат з сухопарнику може використовуватися тільки як дистилятор. Дефлегматор ж задіюється в режимі «на себе», ароматизації (при додатковому використанні джин-кошики) і ще п'яти варіаціях перегонки.

Переваги дефлегматорів «Смакуй»

На вітрині нашого інтернет-магазині ви знайдете кожухотрубні дефлегматори високо якості.

 • Ми створюємо обладнання з безпечного матеріалу. Дефлегматори працюють з агресивними спиртовими парами, тому виготовляються з харчової нержавіючої сталі високої якості. Такий варіант універсальний - він підходить для всіх самогонних апаратів, і при невисокій ціні на дефлегматор з нержавіючої сталі і прекрасно справляється зі своєю функцією.
 • Пристрої мають продуману конструкцію. У них розраховане розташування підведень для води так, щоб під час перегонки вона обтікала внутрішні трубки дефлегматора з максимальною ефективністю.
 • Підходять під різні види з'єднань. Ви знайдете варіанти для клампового і фланцевого сполучення з колоною.

Завод-виробник «Смакуй» пропонує купити дефлегматор з доставкою по Україні. З нашим обладнанням ви створите смачний, домашній напій, якість і чистота якого не поступиться навіть елітного алкоголю.

Діаметр - 50,8 мм
Довжина - 20 см
Тип охолодження - кожухотрубний
Тип кріплення - кламп

Комплектація:

- дефлегматор;
- прокладка силіконова 1 шт;
- хомут для Клампа.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?