Зворотний дзвінок

Вугільні колони

Вугільна колона
-26 %
Акції
Наявність: В наявності
  • 0 text_review
1 080 грн. 800 грн.

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

Ще один прилад, необхідний для приготування якісних алкогольних напоїв — вугільна колона.

Це компактне та практичне придбання для дому, профільного закладу — кафе, бару, ресторану, де чистоту смаку та аромат алкоголю цінують понад усе.

В компанії “Смакуй” ви можете купити вугільну колону очищення самогону високої якості за прийнятною ціною.

Навіщо потрібна вугільна колона

Цей пристрій використовується, щоб зробити напій чистим, ароматним, якісним. Це можливо, якщо видалити всі речовини, використані під час приготування напою, які псують його смак. До них належать сивушні масла, які роблять самогон менш прозорим, додають неприємний аромат. Їх треба видаляти, якщо вам потрібен напій вищого сорту.

Саме для фільтрації самогону й потрібна вугільна колона. Після цього напій стає більш м'яким та, як зазначають дегустатори, п'ється набагато легше.

Як вибрати вугільну колону

Перше, на що потрібно звернути увагу — матеріал, із якого вона виготовлена. Оптимальний варіант — сталь, яка не піддається впливу корозії, вологи, різким температурним змінам. Саме такий прилад забезпечує якісне очищення алкогольного напою, зробленого власноруч.

Другий критерій — параметри пристрою. Обирайте прилад, який можна встановити на кухонному чи на барному столі. Так ви точно зможете провести фільтрацію, де завгодно.

Третє — принцип та швидкість роботи. Спочатку процес виглядає, як складна теорема, але лише декілька фільтрацій, й ви станете гуру у цій справі.

Отже, це обладнання працює наступним чином: вугілля потрібно засипати в колону через спеціальний отвір. Далі вона закривається кришкою, а до штуцера, розташованого знизу, підключається шланг. Завдяки йому й збирається очищений продукт.

До верхнього штуцера також підключається шланг, через який подається дистилят. Після фільтрації рекомендується висушити вугілля для подальшого застосування.

До речі, провести фільтрацію алкоголю можна не відриваючись від основного процесу дистиляції. Для цього шланг, приєднаний до самогонного апарату, підключається до вхідного штуцера колони. Дистилят, який виробляється таким чином, збирається в спеціальний резервуар. Далі — дистилят проходить якісне очищення вугіллям.

Завдяки такому підходу ви створите єдину систему виробництва дистиляту із подальшою фільтрацією. Так ви зможете скоротити час на приготуванні якісного алкогольного напою.

Чому варто придбати вугільну колону в нашій компанії

Компанія “Смакуй” виготовляє кращі товари для приготування алкоголю в домашніх умовах. Це пристрої виготовлені із матеріалів, які не піддаються впливу корозії, вологи та інших негативних факторів. Всі прилади пройшли перевірку на якість.

Також у нас широкий вибір запчастин, з якими пристрій працюватиме швидше.

Щоб замовити вугільну колону, зробіть замовлення через картку товару на нашому сайті чи зателефонуйте: 093 170 78 80, 067 011 42 82. Ми допоможемо зробити правильний вибір обладнання для приготування та фільтрації алкогольних напоїв.