Зворотний дзвінок

Пристрій для безперервного контролю міцності спирту (підвісний)

  • Виробник: Смакуй
  • Артикуль: 420176
  • Модель: Пристрій для безперервного контролю міцності спирту (підвісний)
    • 2 відгуків

Короткий опис

Використовуючи пристрій для безперервного контролю міцності спирту (папуга) в процесі перегонки Вам не доведеться наповнювати мірні ємності, щоб зняти показання спірометра - Ви будете бачити міцні...

Короткі атрибути

Артикул - 420176
Пристрій для безперервного контролю міцності спирту (підвісний)
image-description
900 грн.
Наявність: В наявності
faq

Використовуючи пристрій для безперервного контролю міцності спирту (папуга) в процесі перегонки Вам не доведеться наповнювати мірні ємності, щоб зняти показання спірометра - Ви будете бачити міцність прямо в процесі перегону! Також за допомогою пристрою ви не проґавите закінчення перегонки. Коли спирту в брагу не залишається, міцність вашого напою почне різко падати. Кріпиться дана конструкція на куб апарату. Виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304.Принцип роботи: Самогон через вступну трубку з холодильника дистилятора потрапляє в вимірювальний циліндр з ареометром, проходить до кінця тіла (папугу), потім переливається, потрапляє в запобіжну воронку і випливає в приймальну ємність через відвідну трубку.

Комплектація:

Папуга - 1 шт;
Кран 1/4.

Андрей

Смакуй компания с которой приятно работать! Все во время и в срок. Качество отменное. Консультации в полном объеме. Рекомендую!

Переваги: Купил со своей скидкой качество отличное.
Недоліки: нет

Андрей

Очень надёжная компания,проконсультируют,подскожут и отправят в срок вибраный товар.БОЛЬШОЕ СПАСИБО! Рекомендую всем начинающим винокурам!

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре