Зворотний дзвінок

Дріжджі для меду Coobra Mjоd

  • Виробник:
  • Артикуль: 16303
  • Модель: Дріжджі для меду Coobra Mjоd
    • 0 відгуків

Coobra Mjоd – високоякісні дріжджі для зброджування меду. Для виробництва використовується чиста дріжджова культура. У складі містять мінімальну кількість кислот, що дозволяє отримати медовий дистилят із чудовим смаком та запахом. Дають дуже м'який та чистий смак дистиляту. Вага упаковки – 10 г. Характеризуються високою стійкістю до етилу, здатні працювати за знижених температур браги, швидке бродіння, ідеальні ферментаційні властивості. Дріжджі містять компонент, який блокує дикі медові дріжджі, не потрібні сполуки у бразі, мікроорганізми. Готова брага має ідеальний запах.

Висока стійкість до етилу, здатні працювати за знижених температур браги, швидке бродіння, ідеальні ферментаційні властивості. Дріжджі містять компонент, який блокує дикі медові дріжджі, не потрібні сполуки у бразі, мікроорганізми. Готова брага має ідеальний запах.

Цей штам створює ефіри зі свіжими квітковими нотками, особливо при нижчих температурах бродіння. Медовуха на цих дріжджах виходить суха і відносно повнотіла, з гарною складністю та свіжим квітковим характером.

Виробник: Швейцарія

Склад: дріжджі, поживні речовини, вітаміни та мікроелементи.

Вага: 10 грам.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?