Зворотний дзвінок

Освітлювачі браги

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

У виноробстві та в самогоноварінні для прискорення освітлення та покращення якості використовують освітлювачі браги. Вони осаджуються дріжджові клітини, білки, поліфеноли та інші органічні сполуки, які впливають на органолептичні властивості та якість продукту. Купити освітлювачі браги варто тим винокурам, які ретельно стежать за якістю свого продукту.

Освітлювачі браги: Опис та способи застосування

  • З активованим вугіллям - такий сорбент закидають у рідину момент додавання дріжджів. У процесі бродіння перешкоджає утворенню різних суспензій. Покращує якість та органолептику продукту.
  • Двокомпонентні – використовують після бродіння та діє як молекулярне сито. Перший пакет (золь кремнієва кислота) додають після ретельної дегазації, перемішування браги і після цього додають другий пакет з хітозаном, який осаджує до 95% дріжджових клітин і твердих сполук. ВАЖЛИВО! Після додавання 2 пакета не можна перемішувати. Це потрібно, щоб утворився щільний осад, а сусло покращило якість.
  • Бентоніт - обклеює сусло і протягом 24 годин тримає в облозі дріжджові клітини і сивушні сполуки. Виготовлений з натуральних білих глин та призначений для абсорбції шкідливих домішок та освітлення. Ефективно зарекомендував себе у виноробстві та самогоноваренні.

Замовити освітлювач браги в інтернет-магазині «Смакуй»

Від чистоти затора залежить і якість дистиляту. Компанія "Смакуй" як ніхто розуміє це правило. Тут ви зможете купити освітлювачі браги перевіреної якості Ми гарантуємо вам технічну підтримку та професійну допомогу у вирішенні питань.