Обратный звонок

Як приготувати домашній коньяк

Коньяк — це благородний і дуже смачний напій, але ціна на справді якісний продукт “кусається”. Якщо у вас є власний самогонний апарат, чи запаси спирту, то ви без проблем зможете приготувати домашній коньяк самостійно, не витрачаючи купу грошей. Вам, навіть, не потрібні виноградні спирти, дубові бочки та купа часу на витримку. Сьогодні ми розповімо, як приготувати коньячний напій, який порадує оригінальним смаком, натуральним складом та гарним співвідношенням ціна/якість.


Як зробити коньяк в домашніх умовах?

Існує багато рецептів від досвідчених винокурів, як приготувати цей елітний напій вдома. Інгредієнти у цих рецептах більш менш схожі, але ми обрали той метод, яким користуємось самі. Примітно те, що всі його складові можна знайти на звичайній кухні і вам не потрібно бігати по спеціалізованих магазинах для пошуку чогось з цього.

Важливо використовувати якісні продукти з незакінченим терміном придатності. Витримка цього напою перед вживанням складає всього 10 днів, якщо ви перетримаєте його, то отримаєте незначну гіркуватість.


Класичний рецепт коньяку в домашніх умовах зі спирту

Інгредієнти:

  • Самогон — 1 л
  • Кора дуба — 14 г
  • Молотий коріандр — 2 г
  • Кориця — 2 г
  • Мускатний горіх — 2 г
  • Гвоздика — 3 шт
  • Лаврушка — 2 шт
  • Цукор — 30 г


Для початку розведіть спирт до 20’, обов’язково перевірте, щоб у нього не було сторонніх запахів, для цього краще провести подвійну перегонку самогону.

Подрібніть всі спеції та дубову кору і додайте цю ароматну суміш до рідини. Наприкінці всипаємо цукор та ретельно перемішуємо ложкою. 

Місткість з рідиною накриваємо паперовим рушником та фіксуємо гумкою, щоб напій “дихав”. Залишаємо на 10 днів, але не забуваємо щодня перемішувати його ложкою. 

Перед вживанням коньяк профільтровуємо через щільно складені ватні диски. Цей процес займає приблизно годину.  


Ви отримуєте приємний та цікавий на смак напій, який так приємно смакувати в компанії друзів довгими зимовими вечорами. Приємної дегустації.


Чacтo зaдaвaeмыe вoпpocы

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

ПОПУЛЯРНЫЕ АППАРАТЫ