Зворотний дзвінок

Боніфікатор "Алко-Преміум", 60г

  • Виробник: Смакуй
  • Артикуль: 888578
  • Модель: Боніфікатор "Алко-Преміум", 60г
    • 0 відгуків

Короткий опис

Розкішний букет аромату коньяку, рому, насичений смак віскі можна розкрити максимально повно за допомогою боніфікатора «Алко-Преміум» на основі лактулози з додаванням виноградного цукру і винної ки...

Короткі атрибути

Артикул - 888578

Розкішний букет аромату коньяку, рому, насичений смак віскі можна розкрити максимально повно за допомогою боніфікатора «Алко-Преміум» на основі лактулози з додаванням виноградного цукру і винної кислоти. Боніфікатор володіє великими можливостями для корекції органолептичних властивостей спиртного.

Якщо у вас є власний виноградник, боніфікатор «Алко-Преміум» допоможе приготувати в домашніх умовах чудові напої. Повірте, цей продукт додасть їм відмінні смакові якості. Важливими властивостями боніфікаторов є їх натуральне походження і простота застосування. Вартість продукту дозволяє переконатися в його перевагах, тим більше що з його допомогою можна облагородити не тільки міцний алкоголь, але і вино.

Склад: молочна сироватка суха очищена, виноградний цукор, вітамін В5, винна кислота.

Витрата: 3-4 грами на 1 літр

Обсяг: 60 грам

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендоване дозування добавки:
3-4 грами (приблизно половина чайної ложки) на літр - для горілок.
4-7 грам на літр - для самогону, віскі, коньяку, настоянок та інших алкогольних напоїв.

Перед внесенням добавки в напій рекомендується розчинити її в теплій чистій воді в співвідношенні достатній для її розчинення, приблизно 1: 10-50. Наприклад, для літра горілки потрібно взяти пів чайної ложки добавки, розчинити її в окремий ємності в 30-50 мл теплої води (не вище 40 градусів), потім розчин влити в готовий напій. При необхідності, добавку годі й розчиняти в воді, відразу додати в алкогольний напій, при цьому слід враховувати, що в готовому алкогольному напої добавка розчиниться гірше і можливе випадання невеликого осаду.
Напій готовий до вживання відразу після розчинення добавки.
Допускається застосовувати в одному напої різні добавки лінійки боніфікаторов.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре