Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Класик" модель 2021

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 999777
 • Код товару: Самогонный аппарат "Классик" 15 л
  • 0 відгуків
Ціна: 4 950 грн.

Виберіть бажаний об'єм куба:

Наявність: В наявності

Аксесуари:

 • Заглушка в куб

  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • РМ (регулятор потужності)

  РМ (регулятор потужності)

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності Тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Вугільна колона

  Вугільна колона

  В якості простої, але ефективної очисної споруди використовується вугільна колона для фільтрації самогону. Вона очищає дистилят з цукрових браг від неприємних запахів і присмаку сивушних масел.

  Для чого потрібна вугільна колона

  Фільтрація вугіллям добре працює вже після першої перегонки на розбавленому до 40-45 ° дистиляті. Завдяки колоні спирт-сирець очищається від складних сивушних складових, і на наступну перегонку продукт відправляється вже очищений з вирівняною органолептикою.

  Вугільну колону використовують переважно для цукрових браг, адже з фруктових, ягідних або зернових дистилятів разом з шкідливими домішками вугілля видаляє і запашні нотки.

  Де купити вугільну колону для очищення дистиляту

  Завод-виробник «Смакуй» виготовляє і поставляє на ринок обладнання для самогоноваріння більш 7 років. За цей час ми не раз створювали напої за класичними рецептами або ставили власні експерименти і зрозуміли, що хороша фільтруюча система часом просто необхідна. Саме тому ми пропонуємо купити вугільну колону для очистки самогону, яка пройшла численні випробування експертами «Смакуй» і нашими чуйними клієнтами.

  • Вугільна колона «Смакуй» створена з якісної нержавіючої сталі AISI 304. Вона не окислюється, не ламається і роками виглядає презентабельно.

  • Конструкція колони продумана так, щоб робота з нею була максимально необтяжливою. На її нижній частині розташовуються три ніжки для утримання на трилітровій банці. Кришка без різьблення оснащена вхідним, а дно - вихідним штуцером для закріплення шлангу. Висота колони – 28 см, об'єм – 200 мл. Щоб її наповнити вугіллям для однієї перегонки, буде потрібно 40-45 г сировини.

  Звертайтеся до менеджерів «Смакуй», щоб купити вугільну колону і радувати себе і своїх знайомих гідним домашнім алкоголем.

 • Вугілля Кокосове для самогоноваріння

  Вугілля Кокосове для самогоноваріння

  Найпростішим і доступним способом очищення дистиляту від сивушних масел і сторонніх запахів, завжди був кокосовий або березове активоване вугілля, адсорбує шкідливі домішки, покращуючи смак і аромат дистиляту. Це чудовий, натуральний, екологічно чистий абсорбент, який застосовують для фільтрації води в харчовому виробництві. Таке вугілля покаже чудові результати і при очищення Вашого дистиляту. Вугілля має ряд переваг, серед яких: - Має більше мікропор меншого розміру, що збільшує ефективність фільтрації, вбирає до 80% ефірних олії і до 90% складних ефірів; - Економія на 1 літр дистиляту міцністю 40 градусів потрібно 4-5 грам кокосового вугілля, а це в 3-5 разів менше, ніж березового; - Слабо припадає пилом, що сприяє легкому очищенню напою від самого вугілля - Значно видаляє залишки сивушних масел; - Збільшує прозорість напою; - Вугілля є екологічно чистою сировиною; - Чи впливає на поліпшення смаку і аромату міцних напоїв; - Усуває не приємний смак дистиляту. Варіанти застосування вугілля: - додавання в ємність з дистилятом; - наповнення вугільної колони з подальшою фільтрацією (зручно при необхідності углеванія великої кількості дистиляту)

  Вага упаковки: 1 кг

 • Вугілля Березове для самогоноваріння

  Вугілля Березове для самогоноваріння

  Березовий активоване вугіллязастосовується для очищення самогону від сивушних масел. Застосувавши вугілля, ви зможете очистити спирт сирець не тільки від сивушних масел, але і так само від сторонніх запахів. Покладіть 1-2 столові ложки вугілля добре збовтайте, залиште на 8-10 годин. Профільтруйте.

  Продається на вагу.

Проста конструкція, оригінальний дизайн і мінімальна ціна роблять самогонний апарат «Класик» вигідним придбанням для тих, хто бажає попрактикуватися в мистецтві створення домашніх алкогольних напоїв. Пристрій складається з перегінного куба, сухопарник-банки та охолоджувача, що спрощує його застосування навіть тим цінителям, які лише починають практикуватись у самостійному створенні міцного напою .

Чому варто купити самогонний апарат «Класик»

 • Обладнання оснащене всім необхідним для отримання якісного дистиляту і готове до роботи відразу після збірки. Для запуску процесу самогоноваріння, залийте брагу в перегінний куб і поставте ємність на вогонь.

 • Товщина дна в 3 мм забезпечує рівномірний нагрів і дозволяє використовувати пристрій на всіх типах варильних поверхонь: електрика, газ, індукція.

 • Особливістю самогонного апарату «Класик» є наявність банки-сухопарника. У ній осідають бризки браги і конденсуються «сивушні масла». Для ароматизації та насичення продукту новим смаком в банку можна додавати сировину у вигляді трав, спецій, ягід. Потім пара надходить в охолоджувач, де перетворюється в рідку фазу та переміщується в приймальну ємність.

Надійність і довгий термін експлуатації апарату забезпечує харчова нержавіюча сталь. Установка безпечна і довговічна, адже повністю герметизована за рахунок з'єднання деталей за допомогою надійного хомута. Електричний термометр, що входить до складу, дозволяє контролювати температуру всередині перегінного куба. Силіконові прокладки та ущільнювач забезпечують герметичність установки та перешкоджають проникненню специфічного запаху в приміщення.

Власники апарату «Класик» від виробника «Смакуй» можуть готувати в домашніх умовах самогон, ром, кальвадос, віскі, додавати їм незвичайний присмак і аромат, щоб дивувати друзів напоями, виготовленими за індивідуальним рецептом.

 

Розміри апарату "Класік":

Висота - 32 см;

Товщина стінок - 1,5 мм;


Розміри куба 15л модель 2021:

Висота - 20 см;

Діаметр - 31 см;

Діаметр горловини - 31 см;

Товщина кришки - 3 мм;

Товщина стінок - 1 мм;

Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 2-2,5 л / год;

Витрата води: 35-45 л / год;

Максимальна міцність продукту: 80 °

Підігрів: газ, електрична плита.

Комплектація самогонного апарату "Класік" 15л модель 2021:

 • Ємність 15 л - 1 шт;
 • Апарат "Класик" - 1 шт;
 • Банку (сухопарник) - 1 шт;
 • Фальш-дно - 1 шт;
 • Сантехкомплект - 1 шт.


Сантехкомплект:

- спиртометр - 1 шт;

- термометр електронний - 1 шт;

- кран для зливу браги - 1 шт;

- хомут - 1 шт;

- баранчики - 4 шт;

- швидкий монтаж 1/4 - 3 шт;

- швидкий монтаж 1/2 - 1 шт;

- прокладка 90 мм - 1 шт;

- прокладка під хомут - 1 шт;

- ущільнювач силіконовий сухопарник - 1 шт;

- шланг високого тиску - 5 м;

- шланг силіконовий - 0.2 м;

- шланг силіконовий для термометра - 0.05 м;

- фум. стрічка - 1 шт;

- інструкція.


комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре