Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Практик" 23л модель 2020

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 888559
 • Код товару: Практик 23л
  • 0 відгуків
Ціна: 7 910 грн. 6 950 грн.

Виберіть бажаний об'єм куба:

Наявність: В наявності
Акція:

Аксесуари:

 • Заглушка в куб

  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • РМ (регулятор потужності)

  РМ (регулятор потужності)

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності Тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • Насадка СПН

  Насадка СПН

  Спирально-призматична насадка (СПН) розрахована & nbsp; для наповнення ректифікаційних колон і царг дистиляторів як контактної поверхні.

  СПН виготовляють з нержавіючої сталі. За рахунок оптимальної форми граней обеспеченівается масообмінних процес при ректифікації.

 • Насадка СПН (Мідна)

  Насадка СПН (Мідна)

  Спирально-прізматічекая насадка (СПН) розрахована для наповнення ректифікаційних колон і царг дистиляторів як контактна поверхності.СПН виготовляють з міді. За рахунок оптимальної форми граней обеспеченівается масообмінних процес при ректифікації.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Призначений для точного контролю фортеці продукту.
  Ареометр найбільш вірний і точний вимірювальний прилад, здатний визначити зміст нейтрального спирту в рідині в діапазоні від 0 до 100% об. Прилад має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників.

 • Кільця Рашига

  Кільця Рашига

  Щоб надати зерновим, ягідним, фруктовим і солодовим дистилятам більш чистого і м'якого смаку винокури використовують кільця Рашига – мідні насадки для царги. Цей нехитрий елемент перегінної системи робить продукт ще якісніше, смачніше та духмяніше за рахунок очищення напою від сірководню.

  Універсальні мідні кільця для ароматних браг

  Стійкі до агресивних середовищ, насадки з міді не тільки збільшують площу контакту між рідиною і парою, а й вбирають сірчисті з'єднання. Завдяки цьому дистилят очищується від неприємної органолептики. Їх використовують з насадкою Панченкова, яка утримує кільця в колоні на необхідному рівні.

  Переваги кілець Рашига від заводу «Смакуй»

  При їх створенні ми врахували кожну деталь:

  1. Безпека. Кільця виготовлені з очищеної міді. Вони нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

  2. Довговічність. Навіть після десяти циклів використання та очищення насадка збереже початкові характеристики.

  3. Оптимальні габарити. Висота і діаметр виробів рівні та складають по 15 мм. Товщина матеріалу - 1 мм. Такі параметри гарантують кращу пропускну здатність і ефективний розподіл рідини по поверхні.

  Експериментуйте і створюйте ще більш цікаві напої разом з сертифікованою продукцією заводу «Смакуй»!

Якщо ви шукаєте простий у використанні самогонний апарат, який дозволяє готувати алкогольні напої в домашніх умовах, придивіться до дистилятора «Практик» від компанії «Смакуй». Розібратися з принципом його роботи не складе труднощів навіть новачкам. Більш досвідчені самогонники оцінять апарат за універсальність: він може функціонувати в 6 різних режимах, а легку перебудову в кожен з них забезпечує надійне клампове з'єднання.

Переваги самогонного апарату «Практик»

Ємність в 23 л не займає багато місця і легка в догляді. Колона пристрою «Практик» є розбірною. Вона включає кожухотрубний дефлегматор і турбулентний холодильник, які забезпечують кращу швидкість перегонки до 4 літрів на годину.

Самогонний апарат «Практик» також володіє наступними перевагами:

 • Безпека. Установка з харчової нержавіючої сталі не взаємодіє зі спиртом навіть за високих температур. Апарат оснащений клапаном надлишкового тиску.

 • Надійність. Товщина феромагнітного дна перегінного куба в 3 мм сприяє рівномірному нагріванню і дозволяє експлуатувати ємність на різних видах варильних поверхонь.

 • Герметичність. У комплектацію установки входять хомути і ущільнювачі, які дозволяють уникнути втрат тепла і перешкоджають виникненню запаху в приміщенні.

 • Легкість в поводженні. Завдяки кламповому з'єднанню елементів гарантується абсолютна герметичність, оперативність і простота збірки та розбирання колони на ваш розсуд і швидка перегонка з отриманням добротного продукту.

 • Економна витрата води – до 45 л / год.

У компанії «Смакуй» ви придбаєте самогонний апарат «Практик» за доступною ціною. Товар повністю укомплектований і, як вірний помічник, завжди готовий до належного виконання посадових обов'язків.

 

Швидкість перегонки браги: 3 л - 4 л / год;
Витрата води: 35л - 45 л / год;
Максимальна міцність продукту: 90 ° - 93 °;
Підігрів: газ, електрична плита.

Комплектація самогонного апарату "Практик" 23 л модель 2020:

Ємність 23 л модель 2020 - 1 шт;
Царга (1.5 дюйма) 50 см - 1 шт;
Дефлегматор (1.5 дюйма) - 1 шт;
Відведення (1.5 дюйма) 90 ° - 2 шт;
Холодильник (1.5 дюйма) - 1 шт;
Сантехкомплект - 1 шт.


Сантехкомплект:

- інструкція - 1 шт;
- насадка Панченкова - 3 м (подарунок);
- термометр електронний - 2 шт;
- баранчики - 6 шт;
- кран для зливу браги - 1 шт;
- фланець 165 мм - 1 шт;
- шланг високого тиску - 5 м;
- шланг силіконовий для термометра - 0.1 м;
- шланг силіконовий 12 мм - 0.5 м;
- фум стрічка - 1 шт;
- хомут-Кламп - 5 шт;
- прокладка Кламп - 5 шт;
- прокладка 165 мм - 1 шт;
- прокладка беканітовая - 1шт;
- бистрос'ем 1/2 - 1 шт;
- бистрос'ем 1/4 - 4 шт.

комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре