Зворотний дзвінок

Самогонний апарат "Старт" 37 л модель 2021

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 999782
 • Код товару: Самогонный аппарат "Старт" 37 л
  • 0 відгуків
Ціна: 6 250 грн.

Виберіть бажаний об'єм куба:

Наявність: В наявності

Аксесуари:

 • Заглушка в куб

  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • РМ (регулятор потужності)

  РМ (регулятор потужності)

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності Тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • Насадка Панченкова (РПН)

  Насадка Панченкова (РПН)

  Плетіння насадки складається з чотирьох ниток, що перетинаються в одну.

  Склад нитки: мідь, товщиною 0,13 мм кожна. Плетіння дуже тонке, зазори між нитками менше 1 мм, що дозволяє максимально очистити продукт і зміцнити його.

  Для очищення спирту насадку поміщають в царгу самогонного апарату, попередньо скрутивши в тугий рулон. Спиртові пари контактують з насадкою і передають їй частину тепла. Абсорбує сірку! Насадка виключає потрапляння сірки в кінцевий продукт, прискорюючи процес нагрівання і охолодження конденсату і збільшуючи швидкість роботи аппарата.Как результат - летючі домішки з високою температурою кипіння скупчуються на стінках і стікають, а очищені переміщаються далі по колоні.


  Переваги насадки Панченкова:

  • Високий ступінь очищення напою від домішок;

  • Посилення фортеці продукту;

  • Доступна ціна і простота експлуатації. & Nbsp;


  Важливо! Перед першим використанням даної насадки потрібно промивання в розчинах лимонної кислоти або соди для очищення від технічних забруднень.


 • Царга - мідна, діаметр 32 мм (фланець)

  Царга - мідна, діаметр 32 мм (фланець)

  Царга сприяє розподілу на разноплотностние фракції парів дистиляту. Злаки при бродінні виділяють сірчисті з'єднання з неприємним запахом і завдання апарату - їх якісно відокремити. Однак при цьому - зберегти приємний благородний хлібний відтінок, за який так цінується скотч і віскі. З цим завданням успішно справляються мідна царга. Мідь пов'язує сірчисті з'єднання, проте аромат віскі зберігає в первозданному вигляді.

 • Насадка СПН (Мідна)

  Насадка СПН (Мідна)

  Спирально-прізматічекая насадка (СПН) розрахована для наповнення ректифікаційних колон і царг дистиляторів як контактна поверхності.СПН виготовляють з міді. За рахунок оптимальної форми граней обеспеченівается масообмінних процес при ректифікації.

«Сила» самогонного апарату «Старт» – в невисокій ціні та легкій експлуатації. Поводження з таким пристроєм не потребує особливих навичок: достатньо спробувати один раз, щоб почати активно практикуватися в майстерності приготування домашніх алкогольних напоїв.

Переваги апарату для самогоноваріння «Старт»

Самогонний апарат «Старт» виготовлений з харчової нержавіючої сталі. Дно ємності виконано з корозієстійкого матеріалу і має товщину 3 мм, що дозволяє експлуатувати обладнання на газової або електричної варильної поверхні. При необхідності на пристрій можемо додатково встановити феромагнітне дно для роботи на індукційній плиті.

В інтернет-магазині «Смакуй» можна купити самогонний апарат «Старт» в Україні безпосередньо від виробника. У базову комплектацію входять:

 • Перегінний куб на 37 літрів. Його кришка фіксується на хомуті, що підтримує герметичність під час варіння.

 • Фальш-дно – забезпечує рівномірний нагрів та виключає підгоряння браги.

 • Цільна колонна. Пристрій такого типу збирається без зусиль, що полегшує завдання початківцю-винокуру чи самогоннику. Функціонально колона не відрізняється від більш професійного обладнання, адже так само включає царгу, дефлегматор, відвід та холодильник.

 • Сантехнічний комплект з допоміжними елементами. Ущільнювачі у вигляді прокладок забезпечують герметичність апарату і перешкоджають появі запаху. Електронні термометри дозволяють контролювати температуру в апараті та колоні на всіх етапах виготовлення дистиляту.

Незважаючи на місткість, самогонний апарат «Старт» на 37 літрів малогабаритний. У його склад входить куб висотою в 50 см і діаметром 31 см, який дозволяє виробляти достатню кількість продукту для домашнього використання. У зібраному стані разом з колоною загальна висота пристрою становить 1 м, що зручно навіть для малогабаритної кухні. У базовій комплектації ви отримаєте не тільки ємність на 37 л і зібрану колону «Старт», але також сантехкомплект і фальш-дно. Доступність, легкість поводження та невеликі розміри апарата не впливають на міцність продукту, максимальний показник якого залишається в межах 88 ° - 90 °.

Розміри апарату "Старт": 

Висота - 50 см; Товщина стінок - 1,5 мм; Діаметр дефлегматора - 32 мм; Діаметр зміцнює колони - 1 1/4 дюйма.


Розміри куба 37л модель 2021: 

Висота - 50 см; Діаметр - 31 см; Діаметр горловини - 31 см; Товщина кришки - 3 мм; Товщина стінок - 1 мм; Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки браги: 3 л / год;

Швидкість перегонки спирту-сирцю: 1,5 л / год;

Витрата води: 35-45 л / год;

Максимальна міцність продукту: 88 ° -90 °

Підігрів: газ, електрична плита.

Комплектація самогонного апарату "Старт" 37 л модель 2021:

 • Ємність 37 л - 1 шт;
 • Апарат Старт - 1 шт;
 • Фальш-дно - 1 шт;
 • СантехКомплект - 1 шт.

СантехКомплект:

- насадка Панченкова - 2 м; - спиртометр - 1 шт; - термометр електронний - 2 шт; - пруток - 0.6 м; - кран для зливу браги - 1шт; - хомут - 1 шт; - баранчики - 4 шт; - прокладка 90 мм - 1 шт; - швидкий монтаж 1/4 - 5 шт; - швидкий монтаж 1/2 - 1 шт; - фум.стрічка - 1 шт; - прокладка під хомут - 1 шт; - шланг высокого тиску - 5 м; - шланг силіконовий - 0.5 м; - шланг силіконовий для термометрів - 0.1 м; - інструкція - 1 шт.

 • комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре